Zuzana robí artovú modelku, v súkromí je však introvert: Vo voľnom čase som najradšej sama, alebo s najbližšími

Fotomodelka Zuzana

Zuzana je umelecká fotomodelka (Zdroj: Instagram/zu_zakova)

#Ľudské telo považovalo množstvo umelcom za múzu pri svojej tvorbe. Artová profesionálna fotomodelka Zuzana ti ukáže, prečo je to tak. Najviac je aktívna na svojom Instagrame, ale využíva aj iné platformy, kde sa najľahšie dostane k fotografom a ostatným modelkám. Nájdeš ju napríklad na OnlyFans či Facebooku.

V skutočnosti introvert

Hoci na záberoch sa nehanbí ukázať takmer všetko, vo svojom súkromí je svoj introvert. „Velkou část mého volného času jsem buď sama nebo v kruhu mých nejbližších.“ Ako sama hovorí, najlepšie si vie oddýchnuť napríklad pri prechádzke v prírode alebo pri tvorbe rôznych dekorácií. Tie dokonca aj predáva na svojich profiloch na sociálnych sieťach.

Fotomodelka Zuzana má na Instagrame viac ako 30-tisíc sledovateľov. Ako sa teda k tejto činnosti dostala? „Když jsem byla malá, lákala mě představa být slavná, přála jsem si být zpěvačkou (smiech), naštěstí jsem později zvolila fotomodeling. Hlavním důvodem byla moje stávající práce – potřebovala jsem změnu, být sama sobě šéfem a plánovat si svůj čas tak, jak chci já.“

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame