Kaia má našliapnuté na kariéru snov: Vyzerá nádherne, je dcérou supermodelky

Facebook/Kaia Gerber

#Len nedávno sme vám písali o štýlovom mladíkovi Presley Gerberovi, respektíve o jeho výrazných črtoch, sexepíle a tiež o tom, že má za mamu supermodelku. Vtedy sme vám ale nepovedali, že tento mladý muž má i sestru, ktorá je rovnako príťažlivá a má našliapnuté na kariéru v modelingu.

Hoci Kaia Gerber nedovŕšila dospelosť a je vo veku tínedžerky, jej život nikdy nebude taký, ako prežíva mnoho slovenských dievčat. Môže za to i fakt, že jej mamou je Cindy Crawford a rodina rozhodne netrpí finančnou núdzou. Ak k tomu prirátame výzor mladej dievčiny, môže sa zdať, že Kaia prežíva sen mnohých mladých žien.

Kaia vyzerá nádherne. Podoba na mamu, výrazné obočie a plné pery, ktoré dominujú jej tvári, zaujali nejedného módneho guru. Nečudo, že ju možno čoraz častejšie vídať na prehliadkach alebo v časopisoch.  So starším bratom tak tvoria dvojicu, aká sa len tak nevidí. Zdá sa, že Kaia má našliapnuté na fantastickú kariéru a pôjde v šľapajách  slávnej mamy.

baby hair game

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

@albertaferretti

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

@chanelofficial by Karl Lagerfeld #CHANELhandbagstories

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

@omega #omegamychoice

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

morning looks

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

6 odpovedí na “Kaia má našliapnuté na kariéru snov: Vyzerá nádherne, je dcérou supermodelky”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií