Anonym odhalí všetky fejky na rukách celebrít: Toto nie sú žiadne Rolexky

Instagram

Instagram

#Hodinky sú jedným zo symbolov statusu celebrít, často vidíte, ako sa na sociálnych sieťach alebo v médiách vystatujú Breitlingami alebo Rolexami. Je to jasný symbol toho, čo všetko si môžu dovoliť zo svojich zarobených peňazí. Existuje však anonymný internetový užívateľ, skrývajúci sa pod menom FakeWatchBusta, ktorý dokáže svoje znalosti originálnych hodiniek pretaviť do postov, kde ukazuje, ktoré celebrity nosia na rukách fejky.

Veľa sa o ňom nevie, poskytol však pár rozhovorov, z ktorých sa ukázalo, že ide o tridsiatnika z Európy a zberateľa hodiniek. „Nie som hodinár, som iba blázon do detailov, je to časť mojej obsesie s hodinkami. Ide o milión detailov na štyroch centimetroch,“ povedal nedávno FakeWatchBusta pre portál Noisey.

Medzi odhalenými celebritami tak nájdeme aj futbalistu Neymara, rapera Soulja Boy, Ricka Rossa alebo Seana Kingstona. Cieľom tohto profilu však nie je len zosmiešnenie majiteľov hodiniek, ale najmä poukázanie na lacné triky, ktoré používajú výrobcovia falzifikátov. A to sa mu až aj vypomstilo, jeho predchádzajúci profil bol po nátlaku vymazaný.

Odporúčame