Raperka Aless predstaví v 5 mestách svoj nový song: Predskokanom jej budú obľúbenci zo SuperStar

Aless

Aless. Zdroj: Facebook/Aless

#Značka CCC prinesie do 5 slovenských miest zónu, v ktorej sa zákazníci budú môcť zoznámiť s novou kolekciou topánok sezóny jeseň/zima. Súčasťou programu v každom meste bude aj koncert raperky Aless, jej predskokanmi budú Giovanni Ricci a Martina Koniariková zo SuperStar.


Speváčka Aless o šikane a hudbe: Najhoršia bola psychiatria, kde sa po týždni cítiš 10-násobne horšie ako predtým


Značka predajní CCC prinesie do 5 miest zónu, v ktorej sa zákazníci budú môcť zoznámiť s novou kolekciou jeseň/zima, zasúťažiť si o Pegeot 208, odniesť si darčeky, ale aj sa zabaviť na koncerte raperky Aless, ktorá so značkou už nejakú dobu spolupracuje.

Giovanni Ricci a Martina Koniariková
Giovanni Ricci a Martina Koniariková (Zdroj: Tlačová správa)

Oddychová CCC zóna s lákadlami pre zákazníkov

“Pôjde o road show po Slovensku s 5 zastávkami, vždy v exteriéroch pri obchodných centrách,” povedala Alena Langová, marketingová manažérka CCC Slovensko, “Priestor bude predstavovať takú chill out zónu pri obchodných centrách, kde sa zákazníci budú môcťzabaviť, dať si malé občerstvenie, pozrieť sa na novú kolekciu topánok našich predajní na prirodzenom svetle, ale aj vyhrať rozličné vecné ceny či zľavy na nákup v našich predajniach. Veľmi sa tešíme, že aktivity v CCC zóne budú obohatené o koncert skvelej Aless.”

Aless
Raperka Aless predstaví svoj nový song v CCC zóne v 5 mestách Slovenska! (Zdroj: Tlačová správa)

Aless predstaví svoj nový singel

Raperka Aless sa už dlhšie netají tým, že pracuje na novom albume. V každom meste sa predstaví so svojím koncertom a zaspieva aj titulný song pripravovaného albumu s názvom Balance. So značkou CCC spolupracujem už dlhšie a veľmi ma teší, že sme sa dohodli aj na takejto forme spolupráce. Koncertov bolo toho roku z dôvodu pandémie pomenej, a tak verím, že aj ľudia ocenia príležitosť na živú hudbu v ich meste. Ja sa veľmi teším!” povedala raperka Aless. Jej predskokanmi budú Giovanni Ricci a Martina Koniariková, ktorí v poslednej sérii speváckej show bojovali o titul SuperStar.

CCC zónu nájdete v týchto mestách:

11. – 13. 9. v Bratislave
15. – 17. 9. v Nitre
19. – 20. 9. v Trenčíne
22. – 24. 9. v Žiline
26. – 27. 9. v Košiciach

Raperka Aless predstaví svoj nový song v CCC zóne v 5 mestách Slovenska!
Raperka Aless predstaví svoj nový song v CCC zóne v 5 mestách Slovenska! (Zdroj: Tlačová správa)
Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame