ALELUJA! Nový česko-slovenský banger, ktorý prevetrá ušné bubienky

ALELUJA! To možno niektorí z vás zakričali, keď videli, že sa Pil C objavuje na novom tracku. Ale nie, teraz vážne, aktuálna česko-slovenská spolupráca z dielne THE MAG ponúka skutočne luxusnú zostavu. Poďme sa zblízka pozrieť na skladbu, o ktorej budeme do konca roka počúvať na pravidelnej báze.

„ALELUJA“ ako song pre všetkých?

Keď sme si túto skladbu vypočuli prvý raz, napadlo nám, že aj keď rôzni poslucháči majú radi iné druhy rapu, tak tento song je takpovediac pre všetkých. Prídu si na svoje priaznivci širokého spektra. Ktovie, možno to bol aj jeden z cieľov. Sily spojili Pil C, Dollar Prync, LucaBrassi10x, Koky a samozrejme vyššie spomenutý THE MAG.

40 tisíc views na YouTube za desať hodín, množstvo pozitívnych reakcií a promo na rôznych kanáloch. Skladba „ALELUJA“ má potenciál na to, aby sa zaradila k česko-slovenským bangrom, o ktorých budeme debatovať aj o niekoľko rokov. Samozrejme, či to tak skutočne bude ukáže až najbližšie obdobie. Tento track je dozaista pozitívnou správou pre slovenský aj český rap.

Bude vás zaujímať: 24-ročný britský raper Central Cee si podmaňuje rap game. Nielen tú v UK, ale aj svetovú. Zamerali sme sa na jeho rast a na to, ako sa dostal medzi špičku. Nechýbajú jeho doterajšie TOP songy. Viac sa dozviete po kliknutí na toto miesto

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com/ THE MAG

Odporúčame