Alan Murin ponúka „LIFESTYLE“: Autenticita, vďačnosť a nový album

Alan Murin a jeho krst albumu TRUESELF (Zdroj: Alan Murín PR)

Alan Murin a jeho krst albumu TRUESELF (Zdroj: Alan Murín PR)

Alan Murin tvorí hudbu, ktorá si získava pozornosť čoraz viac. Prepracované songy plné emócií a energie ponúkajú kvalitu. Alan patrí medzi interpretov, ktorí vo svojich trackoch zanechávajú kus seba a je to cítiť. Nie je preto prekvapením, že to potvrdzuje aj vo svojej aktuálnej novinke.

Alan Murin o sebe dáva vedieť 

Alan Murin pred pár dňami publikoval na video platforme YouTube skladbu „LIFESTYLE“, ku ktorej nechýba ani originálny videoklip. Nebudeme dlhšie zdržovať, tu vám skladbu pripájame a môžete si ju vypočuť aj vy. Ako píšeme vyššie, Alan v nej zanecháva kus seba. Nechýba emócia.

Priamo pod videom Murin napísal: „Toto video vzniklo 17. Septembra 2022. Vychádza  22.9. so spustením môjho debutového albumu TRUESELF. Približuje vám náš životný štýl a zobrazuje naše sny (Ako napr. Urus Mansory Limited 1 z 2 ale to teraz neni podstatné),“ rozpísal sa.

A pokračoval: „Je plný autentických momentov a silných prežitkov, koré sa nám podarilo zachytiť (Ako napr. moj prvý tatérsky počin „LIFESTYLE“ pod Bandurkovou pravou bradavkou). Som nesmierne vďačný, že môžem aj vďaka vám, ľuďom, ktorí sú v tomto videu a všetkým blízkym žiť môj sen. Ďakujem.“

Úprimná hudba, úprimné slová a mladý chalan, ktorý na sebe pracuje dlhodobo a tvrdo. Nevieme ako vy, ale my sa už tešíme na Alanov album.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Alan Murin

Odporúčame