Aký je najväčší luxus na svete? Svoj názor poskytuje Majk Spirit

Majk Spirit je šťastný človek. Sám sa tým netají. Áno, neteší ho aktuálna situácia spôsobená koronavírusom, pretože aj on mal koncertné plány a chcel urobiť nezabudnuteľné turné, ale na druhej strane sa mu darí v súkromí. Oženil sa, stal sa otcom. To sú neopísateľné veci, ktoré človek pochopí, až keď sa mu v živote stanú. Najnovšie sa Speasy rozhovoril na svojom profile o tom, čo je podľa neho najväčší luxus v našich životoch.

A musíme povedať, že s ním súhlasíme, prikladáme aj originálny príspevok.

Majk Spirit, ktorého sleduje bez mála pol milióna ľudí, má jasno v tom, čo je najväčší luxus ľudí. „Najväčší luxus je tvoj čas na tomto svete. Si výsledkom štyroch miliárd rokov evolúcie, správaj sa podľa toho. Pekný plnohodnotný deň ti prajem.“ Niekoľko slov, ktoré niekomu môžu zmeniť celé fungovanie. Niekedy sa totiž akoby slepo ženieme za uznaním, peniazmi či slávou, pritom skutočné šťastie sa skrýva v niečom inom a je vysoko individuálne.

Nejdeme tu skĺznuť do filozofických debát, ale treba povedať, že Speasy aj v novej životnej etape pokračuje v tom, aby okrem kvalitnej hudby šíril aj osvetu medzi svojich fans. Teda, predovšetkým medzi nich, ale vlastne medzi všetkých ľudí, ku ktorým sa tieto idey dostanú.

Pamätajte teda na to, že najväčším luxusom nie sú drahé domy, autá, hodiny či luxusné dovolenky, ale samotný čas. Možno, keď vás niekto nahnevá alebo budete rozmýšľať kam ísť, čo urobiť alebo neísť či neurobiť, môže vám táto myšlienka pomôcť viac, ako by ste si mohli myslieť.

Majk Spirit si ide svojou cestou a stále razí cestu toho, že hovorí, čo si myslí. Aj keď to nie vždy je populárne. Veľa ľudí ho kritizovalo za to, že sa postavil voči rozhodnutiam politických špičiek na Slovensku, ktoré obmedzili konanie kultúrnych akcií. Iní ho za to zas velebili. Aj na tomto príklade jasne vidieť, že sa nedá zavďačiť všetkým, pričom skutočne je dobré, keď si človek razí svoju cestu.

Foto: Majk Spirit, profil na Instagrame

Odporúčame