12 mužov rôznych znamení prezradilo, čo na ženách milujú aj nenávidia: Prekvapia ťa ich úprimné odpovede?

čo muži nenávidia milujú

Opýtali sme sa mužov, čo na ženách milujú a čo nenávidia (Zdroj: Unsplash/bruce-mars)

#Každý jeden z nás je nesmierne jedinečný a ovplyvňuje ho neskutočné množstvo faktorov od genetiky až po životné prostredie. Niektorí astrológiu milujú, iní nenávidia. Veríš však, že by znamenia mohli ovplyvniť tvoj pohľad na lásku a vzťahy?

V dnešnom článku sme sa spýtali dvanástich mužov zvieratníka, čo nenávidia a čo naopak milujú na ženách. Ak si si aspoň raz v živote priala čítať myšlienky mužov, v tomto článku sa ti to rozhodne podarí. Čo si o tebe myslí baran z práce, rak zo školy či fitness tréner škorpión? Odpovede mužov boli v skutku rôznorodé a prekvapivé.

Milan, Vodnár

Na ženách mi najviac prekáža asi to, keď sú nedochvíľne a ich perfekcionistická potreba mať všetko uložené a usporiadané.

Naopak páči sa mi, že majú na svet iný pohľad ako ja, ako my muži. Sú viac senzitívne, majú viac fantázie, a tak mi neraz do života prinesú nejaký nový impulz. Dalo by sa povedať, že mám rád takú tú ženskú jemnosť a milosť. To mi jednoducho imponuje.

Timotej, Ryby

Prekáža mi, ak ma chce žena kontrolovať a ak mi neverí. Nemyslím si, že by som bol človekom, ktorý sa snaží niekoho oklamať a najmä preto ma to často hnevá. Bývalá mala sklony kontrolovať ma, písala mi dokonca aj v tom čase, keď som si len nevinne počúval pesničky na Spotify. Verila kamarátom, ktorí s ňou boli raz do mesiaca namiesto toho, aby sa opýtala mňa.

Vedel som, že to je toxické, a tak som do toho nevkladal energiu. Nakoniec som dostával ospravedlnenia o tom, že mala veriť radšej mne.. Taktiež nemám rád, keď sa musím opakovať ako papagáj. Som typ človeka, ktorý najradšej povie veci na rovinu, no neznášam, keď to žena prepočuje a vzápätí sa na to opäť vypytuje.

Naopak mám rád, aspoň čo sa týka navodzovania nejakého partnerstva, keď je žena nedostupná. Logicky, mám rád, keď môžem o niekoho bojovať. Ale, úprimne, extrémne ma vzrušuje, keď je baba dominantná. Ups.

Cézar, Baran

Neznášam ženy, ktoré nie sú vášnivé v ničom, čo v živote robia. Ženy, ktoré čakajú, že sa o nich postarám a nie sú samy životaschopné, dravé. Nemám rád jednoduché ženy a tiež toxické, ktoré začnú hádku pre nič za nič.

Naopak, mám rád sebavedomé ženy, ktoré v seba veria a sú ambiciózne. Mám rád, ak nie sú pesimistické a ani naopak priveľmi optimistické, zlatá stredná cesta je pre mňa jednoznačne realistická sebavedomá žena.

Tomáš, Býk

Nemám rád, ak mi ženy klamú alebo, keď sa správajú príliš nadradene. Rovnako u žien nemám rád tvrdohlavosť a keď si myslia, že zjedli všetku múdrosť sveta“.

Naopak mám rád úprimnosť, ak je žena milá a taktiež mám rád, keď má také mojkacie správanie. (úsmev)

Viktor, Blíženci

Mám rád svoju slobodu a voľnosť, ak mi ju žena poskytne som skutočne ochotný urobiť pre ňu takmer čokoľvek. (smiech)

Naopak, nemám rád žiarlivé ženy, ktoré mi tú slobodu berú, vtedy to je pre mňa doslova red flag.

Sebastián, Rak

Budem možno netypický, no najviac ma priťahuje inteligencia. Viesť rozhovory so ženou, ktorá nie je len pekná, ale aj múdra, je pre mňa ako splnený sen.

Rovnako som nesmierne rád, ak dokážeme zdieľať podobné hodnoty a názory na život. Cením si, ak je žena samostatná a nezávislá odo mňa a nebudem klamať ak poviem, že ma priťahujú aj ženy s pikantnou fantáziou. (smiech)

Čo vyslovene neznášam, je prehnané afektované správanie žien, nedostatok inteligencie a potreba riešiť povrchné nedôležité veci.


Čo muži nevedia o ženách: Skvelá výzva ukazuje, v čom spočíva skutočná ženská podstata


Kristián, Lev

Nemám rád, keď ženy vkladajú do kamarátstva a iných priateľských vzťahov viac úsilia ako do partnerského vzťahu. Neviem, či sa snažia o to, aby muž žiarlil, no rozhodne mám potom menšiu silu vkladať do toho vzťahu toľko energie ako predtým.

Ďalej nemám rád, ak ženy zneužívajú svoju ženskosť a ak k nim máme byť dobrí a ústretoví len preto, že si to ženy zaslúžia. Na ženách mi prekáža aj to, keď si musia dokazovať, že sú v niečom lepšie namiesto toho, aby sme sa vo vzťahu vzájomne podporovali a fandili si. Hnevá ma, že si niekedy neuvedomujú, ako veľmi sebecké dokážu byť.

Naopak, čo mám na ženách nesmierne rád, snáď to nie je naivné, no zbožňujem akékoľvek prejavy lásky. A hoci by mi dievča povedalo, aké mám strapaté vlasy, veľké očí alebo dokonca, že som asymetrický, viem, že je to dobré a že ma má rada takého, aký som. Úprimne.

Veď, kto by nemal rád komplimenty? Keď mi dievča povie, že som inteligentný, rozvážny či zlatý, vždy ma to poteší. Rovnako milujem, ak dievča považuje dotyk za hlavný prejav lásky. Objatia, bozky a podobne. (smiech)

Mám rád, keď je dievča za každú srandu, no zasa nech nie je až príliš uchechtaná a hlučná. Vždy ma poteší, keď je dievča schopné rozprávať sa o citoch a otvoriť sa mi. Ak vie poradiť, ak vie byť pre mňa oporou. A skutočne oceňujem, ak sa vieme vzájomne počúvať so záujmom, až tak, že sa tým necháme uniesť.

Karol, Panna

Prvú vec, ktorú si na žene všimnem sú vždy jej oči. Samozrejme, asi ako každého z nás, ma musí na žene najprv upútať niečo fyzické, až potom sa dokážem presmerovať na to psychické. Čo sa týka povahy, mám rád ženy so živou energickou osobnosťou. Mám rád, ak dokážu byť nezávislé, úprimné a vášnivé. Krásny hlas je rovnako niečo, na čo mám slabosť. (úsmev)

A naopak, čo nemám rád je, ak mi žena nedôveruje. S kým som? Kde som? Čo robím? Nemám rád žiarlivosť a zbytočné hádky.

Mário, Váhy

Milujem ženy, ktoré sú lojálne, múdre a majú tiež tak trošku skazenú myseľ. Mám rád, keď žene môžem veriť a keď ma vie rozosmiať. A naopak, nemám rád ženy, ktoré sú vulgárne.

Rovnako problematické pre mňa je, ak sa mi partnerka nedokáže otvoriť, a tak sa navzájom nevieme porozprávať a pochopiť. Taktiež nemám rád, ak sú schopné striedať partnerov, ako keby to nič neznamenalo, keď sú namyslené a egoistické alebo naopak, keď nepoznajú svoju hodnotu a nevážia si samé seba.

Dominik, Škorpión

Tak teda začnem asi tým, čo mi na nich vadí. Asi najhlavnejšia vec, čo mi na nich prekáža je, ak sú vo väčšine prípadoch až priveľmi podozrievavé. Neustále by chceli vedieť čo, kde, kedy, ako chalan robí. Ďalej je to neustála tvrdohlavosť, respektíve to, že si stále chce žena dokázať, že má vo veciach pravdu, aj keď ju neraz rozhodne nemá.

Vadí mi, ak žena nevie vyjadriť pocity a schováva sa za pomyslenú hrubú stenu tváriac sa, že ju isté veci netrápia a všetko týmto spôsobom len potlačuje. Rovnako ma hnevá nejaké to nepochopenie, že aj chalan musí mať tiež čas na seba, občas byť sám a nemôže sa každú sekundu venovať svojej polovičke. Občas to jednoducho nejde.

A pravý opak toho, čo mám na ženách rád, teraz si budem možno trocha protirečiť, ale mám rád, ak sa žena vie ozvať a povedať si, čo chce. Rovnako, ak vie, že pokiaľ nemá pravdu, tak si to dokáže priznať. Ak vie byť žena jemná, nežná, ale samozrejme energická a najmä nad vecou. Pokiaľ sa neuráža za hlúposti a vie pochopiť nejaké tie prkotiny, ktoré muži hovoria. (smiech)

Milujem, ak sa vie ozvať sama od seba niekedy počas dňa, napríklad, ak vezme telefón a či už mi napíše alebo zavolá, spýta sa, čo robím, alebo ako sa mám. Pokojne, aj keď sa potrebuje len posťažovať, základ je, ak vidím komunikáciu a otvorenosť z jej strany. Zbožňujem, ak mi žena dôveruje. A keď sa už poznáme dlhšie, mám rád, ak sa ma nehanbí opýtať sa na čokoľvek a celkovo byť voči mne plne otvorená.

Filip, Strelec

Na ženách obdivujem a mám rád, ak sú otvorené rozhovoru, smejú sa a vedia sa v spoločnosti zabaviť. Keď sú kamarátske a úprimné. Najviac sa mi páči, ak má žena svoj pohľad na svet a nejde len s davom. V neposlednom rade, asi ako každý muž, mám rád ženskú krásu. V každej žene sa skrýva čosi nádherné, jedinečné.

Na druhej strane sa mi nepáči, keď sa ženy podceňujú a nevedia ukázať svoju jedinečnosť. Rovnako nemám rád, keď žena nie je úprimná a tvári sa, že je s každým kamarátka, no v skutočnosti sa zistí, že len osočuje alebo to hrá na viac strán.

Oskar, Kozorožec

Mám rád takú tú ženskú sladkosť a láskavosť. Rovnako ma vždy zo ženskej strany vie potešiť, ak vidím, že sa žena o mňa zaujíma, napríklad už len tým, že sa ma spýta, aký som mal deň. A naopak nemám rád egocentrické ženy, ktoré nezaujíma nič iné, okrem nich samotných.


Muži vedia byť skutočne rôznorodí a my môžeme len skromne konštatovať, že tento drobný prieskum má rozhodne niečo do seba. A čo si myslíš ty? Pomohlo ti dnešné astrologické okienko?

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame