Akčná postavička s tvojou vlastnou tvárou? Všetko je možné, Hasbro ti takú na mieru vyrobí!

Akčné figúrky môžu mať tvoju podobizeň

Akčné figúrky môžu mať tvoju podobizeň (Zdroj: Unsplash.com/King Lip)

#Aj ty si ako malý vždy sníval o tom, že akčné figúrky budú mať tvoju tvár? Teraz je to možné. Hasbro predstavuje novinku Selfie Series a odteraz si môžeš napríklad na Strážcu galaxie, Power Rangera alebo na Ghostbustera špeciálne vyryť tvoju podobizeň. O formovanie a tlač 3D figúrok sa postará špecializovaná firma Formlabs.

Hasbo Selfie Series umožňuje nasnímať si svoju vlastnú tvár smartfónom, ktorá bude pripevnená na akčnú figúrku hociktorého hrdinu. Môžeš sa stať aj pilotom X-Wingu či drsňákom z G. I. Joe. Fantázie sa mu medze nekladú a výber obľúbenej postavičky je len na tebe.


Lego predstavilo svoju dosiaľ najväčšiu stavebnicu na trhu: Postav si aj ty legendárny Titanic, ktorý sa dá rozdeliť na tri časti


Ak sa chceš stať hrdinom, stačí si stiahnuť aplikáciu Hasbro Pulse. Jej špeciálny softvér zachytí kontúry tvojej tváre, ktoré vie následne dotvoriť pomocou umelej inteligencie na ľubovoľné telo. Hasbro ale varuje, že objednávok už majú tak veľa, že najbližšie budú odosielať až na jeseň. Figúrka stojí okolo 60 dolárov, záleží na požadovaných vlastnostiach a voľbe poštovného.

Ponuka je zatiaľ uzamknutá len pre americký trh, no Hasbro robí všetko pre to, aby ešte do konca tohto kalendárneho roka vedel expadovať aj do iných častí sveta vrátane Európy. Zrejme vedia, že by išlo o mimoriadne populárny vianočný darček pre nejedného nerda.

Zaujal ťa nápad mať na poličke vlastnú superhrdinskú postavičku so svojou tvárou?


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, engadget.com
Odporúčame