ADiss končí rapovú kariéru. Aký je jeho dôvod?

ADiss končí rapovú kariéru. Aký je jeho dôvod? O tom, prečo končí s rapovaním sa podelil so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti Instagram. Pridal k tomu aj záverečnú skladbu, ktorá taktiež napovie viac. ADiss nepatril medzi najznámejších a najsledovanejších SK rapperov, ale rozhodne svoje miesto v tunajšej rap game určite mal. 

ADiss končí rapovú kariéru

ADiss vydal nový track s názvom „Musím ísť“. Jedná sa o skladbu, ktorá bude zároveň jeho poslednou. Môžeme konštatovať, že sa v nej objavuje naozaj veľmi veľa emócií. K nim prispieva aj to, že song dostal videoklip. Na ADissovi cítiť, že to, čo hovorí, myslí vážne. Posúďte sami.

⇒ ADissov posledný hudobný projekt aj s merchom KÚPIŠ TU

Song je kvalitný a ľudí zaujme. Otázka znie ale inak, prečo vlastne ADiss končí kariéru? Aj keď sa nemohol štatisticky porovnávať s Egom, Separom či Rytmusom, svoju fan base mal a stále má. Ľudia jeho hudbu majú dlhodobo radi.

Viac svetla do tohto rozhodnutia priniesol prostredníctvom IG stories. „Od roku 2003, kedy som videl prvý rapový koncert (Vec a Trosky), mi už po ceste bolo jasné, čo chcem robiť, a čo by ma bavilo. Je neuveriteľné, že som to všetko zažil,“ rozhovoril sa v dlhom prehovore, ktorý je celý dostupný na Instagrame. „Život však plynie a všetky nesplnené sny zhadzujú moju vieru v samého seba nižšie a nižšie.“

ADiss píše o tom, že už ho nenapĺňa, čo robí. Nechce sa nikomu pchať do zadku, nemá rád sociálne siete. Nie je ani fanúšikom toho, aby sa delil s ľuďmi o svoje súkromie na sociálnych sieťach. ADissa nenapĺňa to, čo robí, cíti, že hudbe odovzdal všetko, pričom sa mu nevrátilo to, čo do toho dal. Potrebuje zmenu, potrebuje nový impulz. Niečo, kde sa nájde, niečo, čo ho duševne naplní.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Zomrel zakladateľ Freak The World Oliver Morócz. Mal iba 25 rokov

⇒ ADissov posledný hudobný projekt aj s merchom KÚPIŠ TU

„Idem hľadať zmysel života. Idem skúsiť byť šťastný, zažiť niečo nové,“ píše sa v jeho prehovore. Niet sa čo čudovať, robiť profesionálne hudbu a prerážať v nabitej konkurencii, je náročnejšie, ako by sa mohlo zdať. Nateraz sa teda s hudobnou podobou ADissa lúčime. Ale ktovie, nikdy nehovor nikdy.

Photo credits: ADiss, IG profil

Odporúčame