Acer odhalil nadupanú novinku: Toto je 3D monitor, ku ktorému nebudeš potrebovať žiadne okuliare!

nový 3D monitor od Aceru

Acer prichádza s novými 3D monitormi (Zdroj: Acer)

#Acer 3D bez okuliarov je konečne dostupný aj mimo notebookov. Spoločnosť predstavila prenosné monitory SpatialLabs View a SpatialLabs View Pro , ktoré hráčom a tvorcom prinášajú pohlcujúcejšie technológie obrazovky. Vizuály bez okuliarov by mohli vdýchnuť, ale niet pochýb o tom, že budú mať prémiu v porovnaní s „obyčajnými“ 2D obrazovkami.

Oba 15,6-palcové displeje poskytujú stereoskopické 3D pre obsah, ktorý má buď profil (pre viac ako 50 hier), alebo správny exportovací doplnok. Obrazovky dokážu konvertovať 2D obsah na 3D a stále budú užitočné ako 4K monitory s jasom 400 nitov a 100-percentným pokrytím farieb Adobe RGB.

Rozdiel oproti notebookom

Rozdiely vo veľkej miere spočívajú v vylepšeniach pre konkrétne publikum. Pro stavia na bežnom SpatialLabs View s kreatívnou technológiou a „inteligentným priemyselným dizajnom“, ktorý pomáha nasadeniu v teréne. Môžeš dokonca použiť nástenný držiak VESA, alebo integrovaný stojan, ktorý nájdeš na oboch modeloch.

Na oba modely si budeš musieť počkať do leta. Acer ešte neuviedol ceny, ale tieto samostatné monitory by mali byť podstatne dostupnejšie ako 1 700 dolárov, ktoré si spoločnosť pôvodne účtovala za svoj 3D notebook s najnižšou cenou. Ide v prvom rade hlavne o to, ktorú kategóriu nových monitorov si zvolíš.


Čaká ťa tento rok maturita? Uč sa s naším maturitným podcastom Schooltag!

Zdroj: hashtag.sk, engadget.com
Odporúčame