Má len 9 rokov a už ohromuje svet svojím talentom: Módne návrhy ako od profesionála

Módne návrhy ako od profesionála

Najmenšia módna návrhárka (Zdroj: Unsplash.com/Darling Arias)

#Len 9-ročné dievčatko ohromuje množstvo ľudí svojím unikátnym talentom. Dievčatko sa totiž rozhodlo, že chce byť módnou návrhárkou. Jej matka ju preto naučila šiť. Neuveríš, čo všetko dievčatko dokáže.

Asi každý z nás mal jedinečnú predstavu o tom, čím chce byť, keď bude veľký. Niekto túžil po tom stať sa šéfkuchárom, iný sníval po dráhe astronóma či po hereckej kariére. Kým ostatní na splnenie svojho sna čakali. Matka len 9 ročnej Kaii sa jej pokúsila splniť sen hneď, ako sa dozvedela, že túži byť módnou návrhárkou.

„Keď za mnou prídu moje deti a povedia: „keď vyrastiem, chcem byť módnym návrhárom“ alebo „keď vyrastiem, chcem byť kuchárom,“ ja poviem: „nemusíš čakať kým nevyrastieš! Poďme sa teraz spolu učiť,“ poznamenala pre portál Boredpanda jej matka Tonya. Spoločne sa tak pustili do šitia rôznych oblečení či už šiat, kostýmov alebo tričiek.

Malé dievčatko prezradilo, že inšpiráciu na svoje oblečenie berie takmer všade „Čakám, kým ma niečo inšpiruje, či už je to látka alebo špeciálny lem. A potom sa mi v hlave vynorí obrázok,“ poznamenala pre BoredPanda. Každý kúsok oblečenia je pritom inšpirovaný niečím iným. Jediné čo ostáva rovnaké je kvalitný a jemný materiál, ktorý na svoje šaty používa.

Hoci ku kariére módnej návrhárky má ešte ďaleko, už teraz jej kúsky ohromujú internet. Dokonca si ju všimla aj Vera Wang, jedna z najvýznamnejších návrhárok svadobných šiat, ktorá jej darovala šijací stroj. Čo povieš na Kaiine šaty ty?


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk, boredpanda.com
Odporúčame