50 Cent napísal hit In Da Club len za 45 minút: Sleduj rozhovor z Óčko Black

50 cent

50 Cent v O Black (Zdroj: Youtube/Ocko)

#Na československej scéne nie je úplne bežné, aby moderátori z našich krajín robili rozhovory s celosvetovými celebritami a interpretmi. Obzvlášť, ak ide o raperov zo zahraničia, ktorí majú naše štáty doslova na háku. Preto som zbystril zrak, keď som uvidel, že OCKO Black pripravuje rozhovor s legendárnym 50 Centom.

Je to síce „len“ cez internet, no aj tak to musím oceniť a dúfam, že to ocenia aj rapoví fanúšikovia. Hudobnú ikonu z New Yorku vyspovedala dvojica v podaní Ikounga-Djoh Toueret Ngatse a Barbory Mottlovej, ktorí sa podujali na tento exkluzívny rozhovor.

V rozhovore sa dozvieš, ako vznikol hit In Da Club, množstvo informácii o hudobnom a rapovom biznise, prečo to je jeho zrejme posledná tour na veľmi dlhú dobu, ktorá má názov Final Lap Tour, ako mu ide TV biznis, ako sa vyvíja seriál 8 Mile, čo hovorí na dnešný rap a na európsku hudbu. Pomedzi to Fifty dodáva cenné rady a pohľady na rap. Jeho koncert v Prahe sa bude konať 28. októbra v pražskej O2 Aréne, do ktorej sa chystám aj ja, rovnako ako minulý rok. Takže sa opäť môžeš tešiť na videjká a zaujímavý report.

Celý rozhovor si môžeš vychutnať nižšie:

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame