5 pohodových letných skladieb, na ktorých je Majk Spirit

Slnko, voda, pohodová hudba, letné festivaly a skrátka všetky tieto príjemné vecí, ktoré sa nám spájajú s letom sú pomaly, ale isto tu. Dnes je prvý letný deň a my sme sa vám rozhodli pripomenúť jeden z našich starších článkov (2017). Veď ako sa lepšie navnadiť na leto, ak nie hudbou. Ako ste už z nadpisu a predslovu mohli vydedukovať, skladby v dnešnom článku budú mať dvoch spoločných menovateľov. Tým prvým je samozrejme leto (a všetko s ním spojené), no a druhým člen formácie H16 – Majk Spirit.

My sme sa dnes rozhodli navnadiť vás na blížiace sa teplé letné dni výberom pohodových hitov, na ktorých sa Majk objavil (či už sa jednalo o jeho singel, alebo bol na danej skladbe hosť). Zamerali sme sa výhradne na novšie záležitosti, takže môžme rovno prejsť ku nášmu výberu.

 

DJ Wich – Frisbee ft. Majk Spirit, Paulie Garand, ADiss

Album Veni, Vidi, Wich uzrel svetlo sveta v závere roka 2016, a na tejto doske mohli fanúšikovia nájsť aj skladbu Frisbee. Okrem Majka sa na nej objavili aj Paulie Garand a ADiss. Okrem iného singel sa dočkal aj zaujímavého videoklipu, o ktorý sa postarali Red Looks. ADiss sa má neskutočne dobre, vy sa v lete máte ako?

Majk Spirit – Primetime

Síce od skladby Primetime prešli už viac ako tri roky, stále patrí medzi moje najobľúbenejšie letné skladby. Tento singel vyšiel v máji 2015 a bol prvým singlom z albumu Y White. Samozrejme, tento obľúbený track prišiel aj s videoklipom, ktorý mal pod režisérskou taktovkou Michal Nemtuda. V súčasnej dobe Primetime na YouTube prekročil hranicu 20 miliónov pozretí.

Moja Reč – Všetko OK ft. Majk Spirit

Ako tretiu sme vybrali skladbu Všetko OK, ktorá sa objavila na trackliste albumu Offline, ktorý vydala ešte vtedy kompletná formácia Moja Reč. Hádam nám dáte za pravdu, že sa jedná o vydarenú pohodovú letnú skladbu, ktorú reprezentuje výborný videoklip opäť z dielne Miša Nemtudu a jeho A-Team Productions. Myslím, že singel nemá nejaké výrazné slabé miesto a dobije poslucháča príjemnou letnou energiou.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
SÚŤAŽ o najkrajšiu letnú fotku: Toto sú zábery z minulého týždňa, budeš mať chuť vyložiť nohy a relaxovať!

Čistychov ft. Majk Spirit – Raj

Ďalšia skladba, ktorá vyšla v roku 2016. Neviem koľko z vás zaregistrovalo minulé leto track Raj, o ktorý sa postarala dvojica Majk Spirit a Čistychov. Ja som si skladbu obľúbil hneď po prvom vypočutí a hneď som ju zaradil do výhradne letného playlistu. Overená kombinácia raperov + letná produkcia, o ktorú sa postaral Kiki Pro nám doručila ďalší vydarený letný hit. Jediné, čo nám pri tomto tracku chýba, je určite videoklip.

Majk Spirit – VIBE

Ako piatu, a zároveň dnes poslednú vec sme vybrali skladbu Vibe. Typická Spiritovka s výbornou produkciou od Abeho nás navnadí na tú správnu letnú atmosféru. Skladba samozrejme prišla aj s letným videoklipom, v ktorom máme možnosť okrem Speezyho vidieť aj niekoľkých kolegov zo scény. My už len dodáme, že o vizuál sa postaral Zbyněk Surovec.

Náš dnešný letný článok je na konci. V komentároch dajte vedieť, ktoré veci od Speezyho si v lete idete najviac vy.

Odporúčame