12 najhlúpejších otázok: Neuveríte, čo všetko sú ľudia schopní vypustiť z úst

Photo by Eunice Lituañas on Unsplash

#Chvíľka trápnosti. Kto ju nikdy nezažil, nech hodí kameňom. Najradšej by sme tieto nepodarené momenty navždy vytesnili z našej pamäti. Oni sa tam však aj tak natrvalo vypália. A podobne je to aj pri nevhodných otázkach. Už ste niekedy vypustili z úst taký „klenot,“ že by ste sa najradšej prepadli pod čiernu zem? Užívatelia otvorenej siete Reddit sa podelili s tými najhlúpejšími otázkami, aké kedy dokázali položiť. Garantujeme vám, že z nich pôjdete do kolien.

#1 Malé nedorozumenie

pixabay.com

Počas vysokej som býval na internáte. Išiel som sa ubytovať. Pekná izbička, všetko v poriadku, len som nevedel akosi spojazdniť mikrovlnku. Išiel som teda za údržbárom. „Prosím vás, nefunguje mi mikrovlnka. Mohli by ste sa na to pozrieť?“ Ten dobrák prišiel na izbu, pozrel sa na môj „problém“ a odpovedal: „Pane. To nie je mikrovlnka, ale bezpečnostný trezor.“

#2 Smrť môže byť ošemetná záležitosť

Zomrel mi strýko a mama mi so slzami prišla povedať túto smutnú zvesť. Nechápavo som sa na ňu pozrel a povedal som: „A on ešte žil? Myslel som si, že už dávno zomrel.“ Na ospravedlnenie, nejako extra sme sa nestretávali.

#3 Keď nám nedochádzajú súvislosti

pixabay.com

„Ako sa im podarilo dostať ľad do fľaše?“ Bol som takmer dospelák. Nie, na moju hlúposť neexistuje rozumné ospravedlnenie.

#4 Ide ide vláčik, ide ide ide vlak

„Ako sa tým vandalom podarilo spraviť na vlaku toľko grafiti? Veď sa hýbe.“ Keď mi konečne došlo, čo za hlúposť som povedal, mal som chuť prepadnúť sa pod čiernu zem.

#5 Trošku z histórie

„Vyhrala Amerika Občiansku vojnu?“

#6 Keď sa vám prihovorí idol vašich dievčenských snov

pixabay.com

Kamarátke sa veľmi páčil jeden čašník. S rumencom na tvári a hapkaním si u neho objednala čaj. Keď jej doniesol šálku, tak sa ho spýtala: „Ten čaj má byť taký priesvitný?“ Nechápavo zdvihol obočie, pristúpil k nej, otvoril jej vrecúško s čajom a vložil ho do vriacej vody v pohári.

#7 Slepec

„A akej farby je tá čiapka?“ Túto otázku som adresoval slepému kamarátovi, ktorý si nevedel nájsť šiltovku.

#8 Problémy s časom

„O koľkej zatvárajú to nonstop fitness centrum?“ 

#9 Etnicita

pixabay.com

„Keď si z Afriky, prečo máš bielu pleť?“

#10 Čierny humor

„Prejdete si sám ku skrini?“ Na tej otázke by nebolo asi nič zvláštne. Som však zdravotná sestra a na konci 24-hodinovej šichty som ju položila pacientovi po obojstrannej amputácii dolných končatín. Nepotešilo ho to, chudáka.

#11 Troška cynizmu

pixabay.com

„Zoberieš si ma?“ Môžete trikrát hádať, čo mi povedala.

#12 A na záver niečo z anatómie

Kamarát sa mi zdôveril s nepríjemným zdravotným problémom. „Mám hemeroidy,“ zašepkal mi. A ja som sa ho spýtal: „A kde?“

A  čo vy?  Aj vám sa niekedy podarila poriadna perlička? Ak áno, tak sem s ňou. Horíme nedočkavosťou!

Zdroj: reddit.com  | Foto: pixabay.com

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií