Mladý youtuber si môže gratulovať: Johnny Depp sa kvôli nemu vo videu vrátil ako Jack Sparrow

piráti z karibiku postavy

V novom videu 11-ročného youtubera Koriho sa objavil samotný Johnny Depp (Zdroj: wallpapers/erlich)

#Jedenásťročný youtuber Kori si môže gratulovať. V nedeľu totiž na jeho kanáli Kraken The Box pribudlo video, ktoré by potešilo ktoréhokoľvek fanúšika Pirátov z Karibiku. Vo videu totiž neuvidíš nikoho iného, ako samotného Johnnyho Deppa, alebo lepšie povedané Jacka Sparrowa, ktorého Depp stvárnil v populárnej filmovej sérií. Podľa People.com sa herec dokonca priznal k tomu, že rád bude Koriho jeho youtubový kanál sledovať.

Sleduje ho aj Jack Sparrow

V nedeľu zdieľal jedenásťročný Kori na svojom youtube kanáli video, v ktorom sa neobjavil nik menší, ako Johnny Depp. Známy herec v spolupráci s Make-A-Wish Foundation natočil pre Koriho video, v ktorom opäť vystupuje ako kapitán Jack Sparrow. Excentrický pirát poslal chlapcovi viac ako dvojminútové video.

„Takže, kapitán Kori, naozaj ma mrzí, že som to zmeškal. Chcel som to povedať, zabudol som to povedať, nepovedal som to, takže to poviem teraz. Hovorím, že to poviem,“ zaznie vo videu, v ktorom je Depp oblečený v kostýme Jacka Sparrowa. Depp, alebo skôr Jack Sparrow ďalej pokračuje: „Počul som o tom, o čom hovoria v dnešných časoch ako o Youtube kanály, čomu síce nerozumiem, no prečo nie?“

Na kanály Kraken The Box Kori pravidelne zverejňuje videá s pirátskou tematikou. Od 28 novembra, kedy bol účet na platforme založený, mu pribudlo už 176 000 odberateľov. Známy herec tiež dodal, že rád odporučí svojim priateľom, aby sa aj oni pridali ku odberateľom. No povedz, nechcel by si aj ty mať za fanúšika Jacka Sparrowa?

O pár dní aj videohovor

Kori je očividne naozaj oddaný fanúšik excentrického filmového piráta. Podľa zdrojov blízkych Deppovi, herec bol kontaktovaný nadáciou Make-A-Wish s tým, že Kori je v špeciálnej zdravotnej starostlivosti po tom, ako prekonal niekoľko operácií srdca. Chlapec počas početných operácií srdca a následných zotavovaní sa pravidelne nepozeral nič iné, ako filmy Pirátov z Karibiku.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
10 najznámejších súdnych sporov a procesov: Celebrity, vrahovia aj prípady, ktoré zmenili históriu

Ďalšie video bolo zverejnené v utorok. V ňom má chlapec dokonca videohovor so známym hercom. Ten, opäť ako Jack Sparrow, počas telefonátu sľubuje, že Koriho bude oficiálne volať „Kapitán Kori“.


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame