Žijeme rýchlo a umierame pomaly: Calin a STEIN27 vystrelili v SK trendoch

Nie často vás informujeme o aktuálnom dianí v českom rape, ale vzhľadom na vaše pozitívne reakcie na túto problematiku by sme s tým zrejme mali opäť vo väčšom začať. V tomto článku bude reč o Calinovi a STEIN27, dvojici českých raperov, ktorí odpálili novinku menom Ruže.

Skladba vyšla 26.septembra a za pár dní má takmer 800 000 pozretí, v slovenských trendoch na YouTube jej patrí momentálne dvanáste miesto. A je veľká šanca, že to bude lepšie. Dislikes je na tomto tracku tisíc a likes 46 tisíc. Táto pieseň sa vám dostane pod kožu. Teda, za predpokladu, že ste si prešli alebo si prechádzate ťažším životným obdobím. Takže skoro určite.

Niekomu to môže prísť príliš depresívne, ale všetci dobre vieme, že život vie maľovať nielen svetlými, ale aj tmavými farbami. Obaja chalani majú prepracované slohy a ako Calin, tak aj STEIN27 majú veľmi pútavé hlasy a sú na tom výborne, čo sa týka frázovania.

Skladba vyšla na YouTube kanáli rychlí kluci, ale Calina veľmi dobre poznáme predovšetkým z Comebackgangu, ktorého vedúcou postávou ostáva slovenský raper PIL C. STEIN27 je o niečo menej známy chalan, ktorý ale už stihol preukázať, že sa v ňom skrýva potenciál a posolstvo, ktoré chce povedať verejnosti.

Tak počúvajme. Oplatí sa.

Odporúčame