Cestovali spolu autobusom, ona ho nevie dostať z hlavy a chlapca hľadá cez internet: Nájde dievčina svoju životnú lásku?

Hľadá sa sympatický mladík z autobusu.

Žena hľadá muža, ktorého stretla v autobuse (Zdroj: freepik.com/freepik)

#Láska nepozná hranice. Koľkokrát sme už niečo podobné počuli. Sú však ľudia, ktorí si túto vetu vzali k srdcu a veria, že všetko sa dá vyriešiť. Príkladom je aj slečna, ktorá sa rozhodla sympatického mladíka, s ktorým cestovala v autobuse nájsť a to aj pomocou moderných technológií. Využila na to aj sociálne siete a webstránku.

Aby sme ti však príbeh prerozprávali pekne od začiatku. Mladá dáma, ktorá hľadá sympatického muža z autobusu, založila webstránku a mnohí zdieľajú aj post na sociálnej sieti. Spoločne sa viezli autobusom X33 zo zastávky Dlhé Diely v Bratislave. Hoci sa ani jeden z nich neodvážil spraviť prvý krok a prihovoriť sa, slečna opisuje momenty, počas ktorých sa jeden druhému pozerali do očí ako rozprávku.


Láska v čase koronavírusu: Pár neodradila ani pandémia, takto vyzerá svadba v dobe rúškovej


,,Tento moment ma vydesil. A hoci viem, že v skutočnosti išlo o sekundy, v mojom svete to bolo nekonečno času, kedy sa pohľadom dostával k mojej duši,“ píše na webovej stránke, ktorú vytvorila preto, aby sa záhadný mladík z autobusu našiel a mala možnosť znova sa s ním stretnúť. Nádej umiera posledná a preto sa slečna nevzdáva a hľadá.

Na webstránke nájdeš okrem updates celého príbehu aj všetko, čo si slečna o mladíkovi pamätá a dokonca aj celý príbeh, ktorý sa rozhodla svetu vykričať. ,,A jeho ruky, ktorých som sa chcela dotknúť, hoci bol pre mňa neznámym človekom. Ja, ktorá sa vyhýba dotýkom cudzích ľudí. Na to sa nedá zabudnúť. Veď otvoril vo mne niečo, čo som si ani nemyslela, že v sebe mám,“ píše romanticky na webstránke žena.

V autobuse sa jej ho už stretnúť nepodarilo a dnes sú hádam najväčšou šancou na happyend sociálne siete. Aj preto slečna prosí o pár riadkov v prípade, že si sa v jej opise spoznal. Ak nie, najväčšou pomocou pre ňu bude zdieľanie jej príbehu v nádeji, že sa muž ozve. ,,Áno, moje zápisky pokračujú, ale vraj ich mám dať do knihy. Tak keď ťa nájdem, tak to možno spravím,“ píše hľadajúca.

Ak si sa v príbehu a podľa opisu na stránke spoznal, slečnu môžeš kontaktovať prostredníctvom webstránky.

Obrázok k postu, ktorý koluje na Facebooku (Zdroj: Facebook.com/ Skupina Dlhé diely)
Zdroj: hashtag.sk, chlapeczautobusu.simplesite.com
Odporúčame