Ak si zberateľom Barbie, zbystri pozornosť: Prichádza bábika známej speváčky

Nová Barbie Tiny Turner( Zdroj: Unplash.com/Elena Mishlanova)

#Každé dievča malo aspoň raz nejakú Barbie. Posledné roky sa značka Mattel snaží o bábiky, o ktoré sa možno dievčatá aj pobijú. Rôzne vlasy, postavy aj iné farby pleti. Barbie už nie je taká jednotvárna ako kedysi. Mattel taktiež veľakrát napodobnil celebritu a vytvoril z nej Barbie. Pozri sa, koho pretvoril na bábiku teraz.

Bábikou Barbie či Kenom teraz skutočne môže byť každý. Spoločnosť Mattel totiž nemá ani vekové hranice, pri ktorých by povedal, že v tomto veku nemôžete byť bábikou. Novou predlohou sa stala aj speváčka, ktorá má neuveriteľných 82 rokov. Mnohí ju poznáme aj vďaka hitu ,,What’s Love Got To Do With It“ práve ten z nej spravil aj Barbie. Informuje o tom portál Reuters.com.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Barbie (@barbie)

Prešlo štyridsať rokov odkedy speváčka Tina Turner vydala túto skladbu. Vďaka skladbe získala aj svoje tretie ocenenie Grammy a tiež sa umiestnila na 38. priečke v zozname ,,Piesne storočia“. Ide o hudobnú sériu Barbie Signature Music Series. Vyzerá presne tak isto ako Tina Turner vo videoklipe. Čierne minišaty, rifľová bunda, jej ikonický účes a make-up. Veď posúď sám či vyzerá ako speváčka.

„Je mi cťou privítať moju Barbie v skupine priekopníckych žien, ktoré sú už zhotovené a predstaviť sa tak aj ďalšej generácii,“ uviedla Tina Turner.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk, reuters.com
Odporúčame