Zayo prezentuje nový singel. Úsmev je letná skladba do pohody

Zayo patrí medzi interpretov, ktorí urobili počas uplynulých rokov najväčší skok smerom dopredu. Niekto môže namietať, že jeho rap nepočúva, ale faktom je, že z chlapca, ktorého kedysi takpovediac nikto nepoznal, je raper, ktorého počúvajú tisíce. Tak či onak, člen košickej skupiny Haha Crew vydáva nový singel, ktorý by mal prispieť aj k vašej letnej pohode.

Skladba sa volá Úsmev a vychádza pod hlavičkou labelu FCK THEM. Po prvom dni má takmer 40 tisíc pozretí a toto číslo pôjde nahor, pretože, po prvých počutiach môžeme povedať, že celý track sa vedie v pohodovom tempe a čo sa aj samotnej témy týka, nejedná sa o nič, čo by bolo takpovediac deep. Môžeme to opísať tak, že Zayo urobil track, ktorý priam ideálne zapadá do letného obdobia, kedy by chceli viacerí z nás zľahka vypnúť a zabudnúť na každodenné problémy, starosti a povinnosti.

O hudbu sa postaral SpecialBeatz, ktorý dlhodobo patrí medzi slovenskú špičku v tvorbe beatov a hudieb. Zayov rap do Specialových tónov dobre zapadá, k tomu kvalitný videoklip, pričom opäť musíme napísať, že čo sa týka videí, ktoré odprezentuje FCK THEM, prakticky všetky sú na veľmi vysokej úrovni. Na toto si dávajú v tomto labeli veľmi-veľmi záležať.

V globále teda môžeme napísať, že Zayov track Úsmev si budete chcieť pustiť, keď budete niekde počas letného večera sedieť a budete si chcieť mentálne oddýchnuť pri hudbe. Prípadne, keď si budete chcieť urobiť pohodové ráno pri tónoch slovenského rapu. Podarená skladba.

Foto: Zayo, video YouTube

Odporúčame