Najočakávanejší zápas roka sa odkladá: Mike Tyson má zdravotné problémy

Mike Tyson

Mike Tyson má zdravotné problémy (Zdroj: Instagram.com/miketyson)

#Fanúšikovia športu, ale aj široká verejnosť mimo aktívnych divákov netrpezlivo čaká na súboj, ktorý bude písať novodobú históriu boxu. Do ringu sa proti sebe totiž postaví dvojica Mike Tyson a Jake Paul, pričom sa však aktuálne tento očakávaný súboj odložil. Čo bolo dôvodom?

Problémy so zdravím

Aktuálne 57-ročný bývalý šampión Mike Tyson si mal 20. júla tohto roku zmerať sily s ambicióznym YouTuberom Jakeom Paulom, ktorý sa už roky veľmi intenzívne venuje aj boxu. Na svojom konte má už niekoľko zaujímavých zápasov, pričom tentokrát si na seba vzal naozaj obrovskú výzvu.

Aktuálne informácie hovoria o tom, že zo zdravotných dôvodov Mikea Tysona sa na tento zápas nasledujúce týždne nebude môcť plnohodnotne pripravovať, takže zatiaľ sa toto stretnutie na neurčito odložilo.

Čo sa stalo šampiónovi?

V júni Mike Tyson oslávi už svoje 58. narodeniny, pričom aktuálne počas nedávneho letu sa mu ozvali problémy s vredom. Podľa všetkého je legendárny boxer v poriadku, avšak zdravotníci mu poradili, aby sa nasledujúce týždne trénovaniu vyhýbal takmer úplne. Vďaka tomu sa teda nemôže v poslednej fáze pred zápasom poriadne pripravovať, teda tento očakávaný súboj sa odkladá.

Budeme pevne veriť, že sa zápasu nakoniec dočkáme a že to tieto zdravotné problémy nebudú komplikovať aj kontinuálne. Ide skutočne o netradičnú kombináciu boxerov, pričom v zápase bude medzi Tysonom a Paulom 31 ročný vekový rozdiel… To sa doposiaľ nikdy v profesionálnom boxe nestalo!

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame