Poriadne bizarná ponuka! Ak si necháš dom zamoriť švábmi, dostaneš takmer 2-tisíc eur

Spoločnosť prišla s poriadne bizarnou ponukou!

Spoločnosť prišla s poriadne bizarnou ponukou! (Zdroj: Unsplash.com/Nowshad Arefin)

#Tak táto ponuka skutočne nie je pre každého. Americká spoločnosť totiž prišla z bizarným nápadom. Odvážlivcom ponúkajú takmer 2 000eur za to, že si svoj dom nechajú zamoriť švábmi. Vysvetlenie je jednoduché.

Amrická spoločnosť The Pest Informer prišla skutočne s unikátnou ponukou. Pokúšajú sa totiž nájsť päť až sedem dobrovoľníkov, ktorí si nechajú do svojej domácnosti vypustiť približne 100 amerických švábov a nechajú ich tam po dobu 30-tich dní. Počas tohto obdobia však bude spoločnosť skúšať rôzne techniky, ako sa tohto nepríjemného hmyzu zbaviť. Cieľom tohto experimentu je vyskúšať nové techniky a rôzne prostriedky na boj proti škodcom. Informuje o tom portál Iflscience.com.

„Technológia napreduje a my vždy hľadáme najnovšie a najlepšie spôsoby, ako sa zbaviť škodcov (konkrétne švábov),“ poznamenala spoločnosť na webe. Čo však v prípade, ak nové metódy nezaberú? Odvážlivci sa nemusia ničoho báť. Spoločnosť sa totiž odstraňovaniu škodcov venuje už viac ako 20 rokov, a tak pozná účinné metódy na boj proti nim. Z domácnosti tak odstránia všetkých nevítaných návštevníkov a to na ich náklady.

Bizarná ponuka. (Zdroj: Unsplash.com/Robert Thiemann)

Americká spoločnosť eviduje už viac ako 2 500 žiadostí na tento experiment. Účastníkom prisľúbili finančnú odmenu 2000 dolárov, čo je niečo okolo 1 900eur. Metódy, akými budú šváby odstraňované, však spoločnosť The Pest Informer zatiaľ neprezradila. Podľa najnovšej štúdie z roku 2019 sú ale šváby čoraz odolnejšie proti bežným pesticídom a aj preto spoločnosť dúfa, že sa im čoskoro podarí vynájsť prostriedok, vďaka ktorému sa ich zbavia bez problémov.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk, iflscience.com,The Pest Informer 
Odporúčame