YouTuber si vybral 5 pokémonov, ktorých by chcel zjesť: Vo videu ti prezradí aj spôsob, akým by si ich pripravil!

YouTuber prezraidil, na ktorých pokémonoch by si chcel pochutnať (Zdroj: Continental Film)

#YouTuber vo virálnom videu zoradil svojich päť Pokémonov, ktorých by chcel jesť – a presný postup, ako by ich uvaril. Josh Scherer, tvorca Mythical Kitchen, uverejnil na kanáli YouTube Mythical Kitchen krátky popis, v ktorom si robil srandu z niektorých Pokémonov, akí sú delikátni.

Takmer minútové video

V takmer minútovom videu Scherer vysvetlil, ako by chcel variť a jesť Pokémona podľa vlastného výberu. Pri čísle päť Scherer povedal, že by rád uvaril Bellsprouta tak, že by mu naplnil ústa syrom ricotta a parmezánom, vypražil ho a „naservíroval mu na tanieri s konfitovanými cherry paradajkami“.

Na štvrté meisto zaradil Exeggcutes, pretože sú to „väčšinou len vajcia, ale trochu podlé“. Chcel by si z nich urobiť „vaječné frittata“ alebo „quiche lor-exeggcute“. Na treťom mieste Scherer povedal, že dokáže vyrobiť 80 až 90 jazykových tacos s Lickitungovým veľmi dlhým jazykom.

Kto je na prvom mieste?

Prekvapivo na druhom mieste tvorca Mythical Kitchen povedal, že vezme FarFetch’d a pripraví „krásnu thajskú kačaciu polievku s rezancami“, pretože prichádza s vlastnými ochucovadlami (pórom). Nakoniec Scherer povedal, že pokémon číslo jedna, ktorého by uvaril, je Snorlax, pretože má veľa tuku zo sviečkovice, ktorú by mohol opiecť na drevenom uhlí a namočiť do sezamového oleja.

Vďaka viac ako dvom miliónom zhliadnutí na YouTube a Instagrame pritiahol Scherer dostatočnú pozornosť na to, aby vytvoril druhú a tretiu časť seriálu Pokémon, ktorého by rád zjedol.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mythical Kitchen (@mythicalkitchen)


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk, indy100.com
Odporúčame