Y-Games ALL-Star Game preverí schopnosti hviezdnych tímov: Už tento víkend ťa čaká poriadne nabitý program!

Zápas y games

Priprav sa na hviezdny zápas (Zdroj: PR článok)

#Jesennú časť CS:GO ligy Y-Games PRO Series otvorí súboj medzi tímami Elive a P1ter už v sobotu 24.7. od 17:00. Y-Games PRO Series po letnej pauze pokračuje jedinečným showmatch livestreamom, ktorý prinesie odviazanú zábavu a predstaví schopnosti zmiešaných CS:GO All-Stars tímov ligy. Už v sobotu 24.7. od 17:00 si na obrazovke ChuckTV užijete skvelú dávku zábavy v podobe CS:GO zápasov a bláznivých súťaží v podaní hráčov CS:GO ligy. Celým programom vás bude sprevádzať Ivan „Dev1“ Lazarov.

Počas sobotňajšieho streamu sa proti sebe postavia hviezdne tímy na čele s kapitánmi the eLiVe a P1ter. Samotné zloženie tímov vybrali fanúšikovia ligy svojim hlasovaním na fanpage Y-Games – https://www.facebook.com/YGamesSlovakia/ . Livestream Y-Games ALL-STAR môžete sledovať priamo na ChuckTV  alebo online.

Bláznivé výzvy čakajú

Hráči ukážu svoje zručnosti nielen v hre Counter-Strike: Global Offensive, ale aj v sérii bláznivých výziev, ktoré preveria ich schopnosti. Dokážu CS:GO profíci obstáť aj vo virtuálnom futbale? Kto z nich bude dominovať v hre Fall Guys a koho AIM sa pretaví aj do reálneho sveta pri Bearpongu alebo Basketbale. Tieto a mnoho ďalších úloh čaká hráčov počas sobotňajšieho livestreamu. Samozrejme tímy si zmerajú svoje sily aj v klasickom CS:GO súboji, ktorého komentár vám prinesie Ray a Papo.

ALL-STAR GAME prináša po letnej pauze opäť na obrazovky profesionálnu CS:GO ligu Y-Games PRO Series. Už od konca júla sa začnú hrať ďalšie kolá ligy, v ktorých 12 tímov súťaží o parádny finančný prizepool a miestenky na októbrové Orange Majstrovstvá SR v elektronických športoch 2021. Viac informácií o lige nájdete na webe yzone.sk.

Najbližšie kolo Y-Games PRO Series sa začína 30.7. od 16:00. Môžete ho sledovať na ChuckTV  – . V troch zápasoch sa stretnú tímy:

  • B8 (predtým Marlian eSports) Budapest Five
  • DEFEATERS vs. Sazka BRUTE
  • ENTERPRISE Dynamo Eclot

Nalaďte si teda už v sobotu ChuckTV a sledujte showmatch skvelých hráčov Y-Games PRO Series ligy. Organizátorom Pro Series a ALL-Star Game je e-športová agentúra Yvents, s.r.o.

Zdroj: PR článok
Odporúčame