Jasná kúpa pre majiteľov Xboxu: Táto mini-chladnička nesmie chýbať v žiadnej hernej izbe, vyzerá ako konzola Series X

Táto chladnička nesmie chýbať v žiadnej hernej izbe, vyzerá ako konzola Series X

Táto chladnička nesmie chýbať v žiadnej hernej izbe, vyzerá ako konzola Series X (Zdroj: Microsoft)

#Minulý rok to bola next-gen konzola. Tento rok je to mini-chladnička. S čím príde herné odvetvie Microsoftu nabudúce? Ak si aj ty fanúšikom hernej konzoly Xbox, tento doplnok ti v izbe jednoducho nemôže chýbať. Microsoft totiž po prvýkrát vo svojej histórii vyvinul chladničku.

Mini-chladnička vyzerajúca ako konzola Xbox Series X je skutočne maličká. Pojme 12 plechoviek, ktoré umiestniš na dve poličky. Aby toho nebolo málo, chladnička má aj vstup pre USB kábel, na ktorom si pokojne nabiješ svoj telefón alebo controller.


Prichádza najlacnejšia next-gen konzola na trhu: Microsoft potvrdil skvelú cenu Xbox Series S, toto všetko prinesie


Herný vývojári zrejme vedia, že PlayStation dominuje trhu a preto chcú s konkurenciou bojovať po svojom. Svoju mini-chladničku dokonca nacenili tak, aby si ju mohol dovoliť skutočne každý. Zaplatíš za ňu 99 eur, čo je nižšia cena ako dve nové hry. Cez Twitter sme dostali informáciu, že predobjednávky začne Xbox prijímať už 19. októbra.

Bude problémom znova dodanie? Už teraz Microsoft hlási vysoký záujem a uprednostní americký a britský trh, kde by sa mini-chladničky mohli dočkať už v priebehu decembra. My si na ňu budeme musieť počkať o pár mesiacov dlhšie. Kúpiš si Xbox mini-chladničku aj ty?

Zdroj: hashtag.sk, ign.com
Odporúčame