Príď na Welcome Summer fest do Bojníc a zaži koncerty najlepších slovenských interpretov naživo!

laserová šou na koncerte

Príď si užiť skvelých slovenských interpretov (Zdroj: codnes.sk)

#Milovníci hudobných festivalov zbystrite pozornosť. Po vynútenej dvojročnej prestávke sa zdá, že toto leto bude konečne v znamení mnohých skvelých akcií. Jednou z tých, o ktorej sa nám cez pandémiu mohlo len snívať, je aj nezameniteľný Welcome Summer fest.

Tak si radostne zvýsknite a príďte zahájiť v poradí deviate leto do Bojníc! Už v sobotu 2. júla 2022 od 17:00 vás na plážovom kúpalisku bude čakať to najlepšie, čo domáca hudobná scéna ponúka.

Nadýchni sa leta a príď

Odštartujte najkrajšiu sezónu roka naplno. Festival nesľubuje len slnečné lúče a more zábavy. Svojou originálnou šou dav tento rok očarí štýlová SIMA, ktorá sa na domáce pódiá vracia po úspešnom česko-slovenskom turné.

Sima
Sima (Zdroj: Welcome Summer Bojnice)

Do hip-hopovej nálady vás dostanú chalani z NERIEŠ. Od svojho debutu na Hip Hop Žije v roku 2015 po posledný singel Tanec s diablom prešli dlhú cestu plnú kvalitnej tvorby. Budete to počuť.

A o dokonalý prázdninový chill sa nikto nepostará lepšie ako POLEMIC & MEDIAL BANANA. Vydarené spojenie dvoch kapiel často označovaných za ikony slovenského ska a reggae aj po troch rokoch spolupráce stále výborne baví. Príďte sa presvedčiť a nechajte sa uniesť jamajsko-slovenskými, no hlavne pohodovými rytmami v podaní autorov známeho hitu Staré časy.

Polemic a Medial Banana
Polemic a Medial Banana (Zdroj: Welcome Summer Bojnice)

Zoznam veľkých mien však ani tu nekončí. Vďaka Welcome Summer fest nezmeškáte ani kapelu SMOLA A HRUŠKY či dídžejov DROZĎO & DEMEX, ktorých možno považovať za pravidelných hostí na tomto festivale.

V duchu ska a punkrocku sa predstaví aj zoskupenie FUERA FONDO. Žáner pop-rocku, resp. indie rocku zase zastreší kapela THE SPANTS. Obe skupiny sú fanúšikom dobre známe aj vďaka turné s kapelou HEX.

Všetko, čo o festivale v Bojniciach potrebujete vedieť, nájdete na oficiálnej facebookovej stránke. Predpredaj lístkov prebieha už v týchto dňoch. Ak sa poponáhľate, kúpite ich na Predpredaj.sk.

laserová šou na koncerte
Príď si užiť skvelých slovenských interpretov (Zdroj: Welcome Summer Bojnice)
Zdroj: Tlačová správa/Predpredaj.sk
Odporúčame