Internetom koluje nová výzva, ktorá ťa zaručene nenechá chladným: Ženy sa pred kamerou ukazujú poriadne odvážne!

Internetom koluje nová výzva, ktorá ťa zaručene nenechá chladným.

Internetom koluje nová výzva, ktorá ťa zaručene nenechá chladným. Zdroj: Unsplash.com / Andrey Zvyagintsev

#Internetom už kolovalo mnoho šialených výziev. To, čo však obletelo svet teraz, ťa nenechá chladným. Dievčatá nabrali poriadnu odvahu a zapojili sa do Boom Boom výzvy. Pred kamerou sa ukázali takmer hore bez.

Na sociálnych sieťach sme už mohli sledovať mnoho výziev. Niektoré mali pomôcť dobrej veci, ako napríklad Ice Bucket challenge, kedy si ľudia na seba prevrátili vedro s ľadovou vodou. Týmto počinom chceli zvýšiť povedomie o amyotrofickej laterálnej skleróze (ALS) a podporiť jej výskum.

Iné zas boli v skutku nebezpečné ako napríklad Penny challenge. Išlo o to, že ľudia dali do zásuvky nabíjačku. Nie však úplne, ale len tak, aby sa spojili kontakty. Následne do voľného priestoru pustili mincu, čo spôsobilo skrat. Pri tejto výzve hrozilo, že vznikne požiar alebo ešte horšie, niekoho zabije elektrický prúd.

Nová výzva, ktorá sa šíri internetom, však nepatrí ani do jednej z týchto kategórií. Tá je vskutku vzrušujúca. Dievčatá si pri nej sadajú na stoličku a v prvých sekundách ich môžeme vidieť v poriadne rozťahaných mikinách či tričkách. Pričom v pozadí je počuť pieseň Boom od Doja Cat. Následne si však oblečú len sačko, ktoré im celkom nezakrýva vrch tela. Veď posúďte sami.

Upozorňujeme, že nasledujúce videá nemusia byť vhodné pre všetkých divákov.

 

@gioo_batistelatiktok eh uma trend…. ##foryou ##fy♬ boom – siredaudio

@avanciSem mta hashtag pra não ir pra kkkkk ##fypシ♬ boom – siredaudio

@licyvitriaEntrei pra trend tb😬 #trend #fy #foryou #paravocê #fyp♬ boom – siredaudio

@anandame pediram tanto, tá aí♬ boom – siredaudio

Zdroj: hashtag.sk, distractify.com, TikTok
Odporúčame