Vypočuj si fresh novinky SAMERIKY: Nová Cardi B, nový Future, Wiz Khalifa ale aj Lil Baby

Cardi B

(Novinky z Ameriky (Zdroj: YouTube.com/Wiz Khalifa + FendiDa Rappa)

#Nové tracky, nové klipy, samé šmaky. Väčšinou. Čo zaujímavé povychádzalo na americkej rapovej scéne v priebehu posledných dní? Zhrnuli sme pre teba tie najzaujímavejšie novinky. Čítaj ďalej!

Vo vzduchu je iba mier a láska

V rámci nových klipov sme sa dočkali aj klipu na skladbu, ktorá vyšla ešte skôr tento rok. Jej autorom je dobre známy Wiz Khalifa, ktorého viacmenej celá hudobná tvorba je plná skôr tých pozitívnejších moodikov.

Práve takou je aj skladba „Peace and Love“, ktorá sa najnovšie dočkala svojho klipu, poď si ho pustiť. 

Cardi B na fresh featuringu

Čoraz známejšia raperka FendiDa Rappa vydala pred pár dňami pokračovanie svojej taktiež čoraz známejšej skladby s názvom “Point Me To the Sluts“. Pokračovanie s názvom “Point Me 2″ však nevydala sama, ale na featuring si pozvala samotnú Cardi B, ktorá opäť zaujala nielen svojimi bars, ale samozrejme aj výstrednými outfitmi. Radšej to nepozeraj s frajerkou, haha.

Od FendiDa Rappa môžeme určite do budúcna očakávať veľké veci, pretože len ledávno podpísala zmluvu s vydavateľstvom Giant Music, ktoré má pod sebou viaceré zvučné mená. Fanúšikovia Cardi B zároveň túžobne očakávajú nový album ich obľúbenej raperky, ktorý by už aj mal byť v štádiu výroby!

Tretia štúdiovka od Lil Tjaya

Mladého rapera menom Lil Tjay takto pred rokom postrelili. Po tom, ako prežil túto takmer smrteľnú udalosť, sa všetky tie emócie rozhodol aktuálne pustiť von v podobe svojho najnovšieho projektu. Vydal svoj nový album s názvom 222.

V jeho trackliste môžeme počuť takých hostí ako Fivio Foreign, Coco Jones alebo aj Jadakiss, pričom tracklist má dĺžku 15tich skladieb. Tu máš na ochutnávku nedávny videoklip!

Quavo featuring Future

Veľmi čerstvo sme mali možnosť pozrieť si nový klip od Quava, ktorý si na svoj track „Turn Your Clic Up“ pozval samotného Futura. Táto spolupráca je veľmi vydarená a je zaujímavá aj tým, že Future v nej vystrelil zopár slov smerom Russella Wilsona.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
KVÍZ Poznáš texty Separových skladieb? Otestuj svoje znalosti pancierovej lyriky

Ide o hviezdu NFL, pričom Wilson je zároveň aj aktuálnym manželom Ciary, Futurovej bývalej snúbenice a matky jeho dieťaťa. Aj Russell Wilson má so speváčkou Ciarou dieťa a je jasné, že medzi týmito pánmi nepanuje zrovna priateľstvo. 

Lil Baby v novom klipe

Na záver ti už sem chceme hodiť aj nedávny videoklip od Lil Babyho. V klipe skladby „Merch Madness“ sa zároveň ukázali známe tváre ako napríklad Lil Durk, DJ Khaled, Quavo, Meek Mill alebo aj A$AP Ferg. Čo na to povieš?

Nabudúce ťa zase budeme informovať o zaujímavých novinkách sameriky, tak nás určite sleduj aj naďalej a užívaj víkend!

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame