Šokujúce priznanie celebrít! Za toto minuli svoju prvú hviezdnu výplatu

Za toto celebrity minuli svoju prvú hviezdnu výplatu

Za toto celebrity minuli svoju prvú hviezdnu výplatu. (Zdroj: Unsplash.com/Allef Vinicius)

#Získanie svojej vysnívanej práce je samo o seba životným okamihom, keď však k tomu dostanete aj svoju prvú výplatu, začnete rozmýšľať, kam tieto peniaze investujete. My ti prezradíme, ako sa rozhodli utratiť svoje prvé hviezdne výplaty celebrity.

1. Rupert Grint

Hviezda zo ságy Harryho Pottera zrejme nemusela dlho premýšľať, kam svoje peniaze investovať. Rupert Grint totiž celé detstvo túžil vlastniť zmrzlinové auto a práve tento sen sa rozhodol splniť. Dodnes je tak majiteľom dodávky, na ktorej raz za čas rozdáva aj zmrzlinu zadarmo.

2. Nicol Kidman

Nicol Kidmen nie je vo svete šoubiznusu žiadnym nováčikom. Jej prvá výplata tak prišla o niečo skôr. Aj preto vec, za ktorú ju použila, sa už dnes môže zdať absolútne banálna. Nicol totiž za svoju výplatu kúpila rodičom práčku. Prvé, čo však kúpila sebe, boli čižmy.

3. Johnny Depp

Johnny Depp sa zas rozhodol za svoju hviezdnu výplatu potešiť svoju mamu, ktorá chodievala do dvoch zamestnaní. Kúpil jej totiž dom v štáte Kentucky. Pre seba si doprial motorku Harley-Davidson, ktorú vlastní dodnes.

4. Jennifer Lopez

Táto hviezda herečka chodievala na kastingy v starej Honde. Za svoju prvú pravidelnú hviezdnu výplatu sa preto rozhodol kúpiť si lepšie auto a dopriala si Mercedes. Doteraz si pamätá, ako sa v predajni rozplakala, keď podpisovala zmluvu.

5. Matt LeBlanc

Hviezda z priateľov to pred tým, ako sa stal slávnym nemal vôbec ľahké. Na jeho bankovom účte bolo len 11 dolárov a skutočne si nemohol vyskakovať. Za svoju prvú výplatu sa preto rozhodol dopriať si výbornú teplú večeru.

Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk, brightside.me
Odporúčame