Spoločnosť Slack hlásila počas prvého pracovného dňa v roku 2021 obrovské výpadky: Množstvu spoločností nebolo možné sa do platformy ani prihlásiť

Žena s laptopom

Mnohí pracovníci sa dnes nemohli vôbec prihlásiť do Slacku (Zdroj: Pixabay.com)

#Po Vianociach a oslavách nového roku znamenal prvý pondelok v roku 2021 pre mnohých koniec leňošenia a návrat do práce. Kvôli korone však pre veľa ľudí iba v podobe homeofficu. Týmto pracovníkom a taktiež značnému množstvu spoločností však situáciu nezlepšila platforma Slack.

V prvom pracovnom dni v roku 2021 totiž hlásila celosvetovo obrovské výpadky, v rámci ktorých bolo nejaký čas aj nemožné sa do nej prihlásiť. K celej situácii sa priebežne vyjadroval aj samotný Slack, ktorý potvrdil, že ľudia môžu mať problém s načítaním Channelov, posielaním správ, či dokonca kompletným prihlásením do služby. Za tieto nepríjemnosti sa však ospravedlnili.

Väčšina používateľov zachytila prvé problémy okolo 16:00 a okolo 18:30 sa situácia začala dostávať do normálu. Spoločnosť tak nezaznamenala najpríjemnejší štart do roku 2021, no situácia sa promptne vyriešila a spoločnosti mohli ich platformu využívať bez problémov aj naďalej.

Logo spoločnosti Slack
Spoločnosť Slack si na 04.01.2021 nebude pamätať najlepšie (Zdroj: Pixabay.com)
Zdroj: theverge.com
Odporúčame