Pošlite svojich rodičov na tento festival a vyhrajte súťaž o vstup na prvý slovenský TikTok creators meetup!

Ako vyhrať lístky na prvý slovenský TikTok creators meetup? (Zdroj: Archív Jaro Slávik)

Organizátori prvého mestského festivalu v parku, We Love Music, ktorý sa uskutoční 16. a 17. júna ohlásili ďalšie veľké prekvapenie. Počas každého z večerov vystúpia na pódiu najznámejší slovenskí TikTok creators, aby tesne pred vystúpením headlinerov zodpovedali otázky svojich fanúšikov. Jaro Slávik vám povie, ako vyhrať lístky!

V rámci Q&A s najznámejšími a najúspešnejšími tvorcami platformy TikTok sa môžu diváci stretnúť so svojimi offline a dozvedieť sa tipy a triky úspešnej digitálnej kariéry. Svoju účasť zatiaľ prisľúbili králi slovenského tiktoku: Oliver Osvald, Samuel “Graciosoo” Prochazka (obaja tvoria duo Sketch Bros), Oskar Barami, Adam Bros, Romcaatkooo, Rudylong, ktorý príde špeciálne kvôli akcii zo zahraničia a The Full Banana.

Ako vyhrať lístky na prvý slovenský TikTok creators meetup? Pošlite svojich rodičov na festival, napíšte Jarovi Slávikovi a okrem, voľného bytu môžete vyhrať aj vstup!

@jaroslaviktherealone

https://youtu.be/G_r62SbipVw preposli tatkovcom #sutaz #tiktok

♬ original sound – Jaro Slavik

Organizátor festivalu We Love Music, Jaro Slávik, ohlásil TikTok creators meetup netradičným spôsob cez svoje sociálne siete, keď vyhlásil súťaž, pri ktorej ide o to, aby mladí ľudia poslali svojich rodičov na festival a mohli si tak užiť voľný byt bez rodičov. Video sa počas víkendu dočkalo slušnej pozornosti s takmer 200 tisíc pozretiami a množstvom zdieľaní.

(Zdroj: We Love Music)
Zdroj: Tlačová správa/Predpredaj.sk
Odporúčame