Viktor Sheen v októbri niečo chystá. Bude to album alebo nová skladba?

Viktor Sheen patrí predovšetkým v posledných rokoch medzi najlepšie, čo ponúka český a slovenský rap. Talentovaný rapper, ktorý sa pribúdajúcim časom nesmiernym spôsobom posúva vpred prakticky po všetkých stránkach, dostal pred pár dňami svojím príspevkom na sociálnych sieťach priaznivcov do varu. Zverejnil totiž jeden zľahka šifrovaný dátum, ktorý núti ľudí diskutovať. Poďme sa pozrieť na to, o čo ide.

https://www.instagram.com/p/CFz1AxSD00z/

Viktor Sheen na svojom profile na sociálnej sieti Instagram zverejnil svoju fotografiu s neúplným dátumom, z ktorého sa dá prečítať to, že sa jedná o rok 2020 a taktiež, že sa jedná o mesiac október. V októbri sa už pár dní nachádzame, ale nevieme presne, v ktorý októbrový deň chce Viktor niečo nové zverejniť.

A takisto nie je isté ani to, čo sa bude jednať o novú skladbu alebo rovno o nový album. Počas uplynulých mesiacov či týždňov sa objavili viaceré špekulácie a diskusie, že by mohol Viktor Sheen vytvoriť do konca tohto kalendárneho roka nové CD, čo viacero rapových priaznivcov potešilo.

Pravdou je, že o tomto interpretovi bolo v poslednom období pomerne ticho, a teda to podporuje názory na to, že na niečom pilne pracoval. Ak vydá nový song, ľudia sa určite potešia, ak však publikuje nové CD alebo EP, bude to veľká rapová bomba. Čo sa totiž kvality týka, tak Sheen sa šplhá k absolútnej špičke československej rapovej scény.

A rovnako tak naberá aj na popularite. A vzhľadom na to, že je rok 2020, kedy vydáva nové projekty prakticky každý, tak je na mieste si myslieť, že nás milo prekvapí aj Viktor Sheen. Pár dní si ešte počkajme.

Foto: Viktor Sheen, profil na Instagrame

Odporúčame