VIDEO Müllera zasiahla svadba Banášovej, vyznal jej city: Lúčim sa s tebou, Adieu Adele!

#Richard Müller na jeseň vydal nový album 55 a vo víre aktuálnych udalostí zverejnil aj nový klip. Pesnička, ktorú venoval Adele Banášovej, po novom Vinczeovej, má názov Adieu Adele. Spevák v ňom vyznáva svoje sympatie k známej moderátorke.

Nie je žiadnym tajomstvom, že práve Adela je jeho múzou. Čerstvo vydatá pani Vinczeová môže byť hrdá, že dostala práve takýto svadobný dar. Text, ktorý obsahuje pieseň je vyznaním citov, sympatií a opäť raz sa potvrdilo, že Müller je spevák s veľkým S.

>> Exkluzívny predpredaj na spoločné turné Adely s Richardom Müllerom nájdete na Predpredaj.sk <<

„Lúčim sa s tebou skôr, než som ťa spoznal. Amor nás netrafil, mal chybný zoznam. Príbeh bez následkov….Lúčim sa s tebou skôr, než si ma stretla. Šťastie má niekedy rodokmeň pekla….Nič medzi nami nebolo, prešli sme len tak okolo, po tenkom ľade. Nič medzi nami nebolo, nič silné ako alkohol, Adieu Adele…“

Videoklip má nádych umeleckého diela. Ladený je v čierno-bielych odtieňoch, čo dodáva celej pesničke tajomnú atmosféru. Ešte viac prehlbuje slová, ktoré spieva uznávaný spevák. Autorom scenára a aj režisérom videa je Miro Mráz. V záberoch sa objavuje aj ospevovaná Adela, ktorá vyzerá úžasne, o čom sa môžete presvedčiť tu:

Odporúčame