Vyzerá, akoby z neho niekto odhryzol: Vianočný stromček v Bratislave púta pozornosť

vianočný stromček v bratislave

V Bratislave nájdeš aj vianočný stromček, ktorý si s iným určite nepomýliš (Zdroj: Unsplash/Alsu Vershinina)

#Už niekoľko dní môžeš na slovenských námestiach vidieť vianočné stromčeky rôzneho druhu. Niektorými sa môže mesto pýšiť, na iné zase zabudneš ešte skôr, ako do seba vleješ prvý punč. No na vianočný stromček v Bratislave, presnejšie na ten, ktorý nájdeš v mestskej časti Podunajské Biskupice, si určite párkrát spomenieš. Vyzerá totiž, ako keby z neho niekto odhryzol.

Osobitý stromček

Pokiaľ aj ty patríš k tým, pre ktorých sú Vianoce symbolom tradície a krásy, do ktorého určite nepatria experimenty a netradičné nápady, pravdepodobne ťa spomínaný stromček neosloví. Určite ti ale neuškodí, ak budeš vedieť, že vôbec existuje. Nájdeš ho v Podunajských Biskupiciach. Možno ti najprv napadne, že polovica z neho už zhorela, lebo sa ho už ktosi pokúsil podpáliť. Ale nie, všetko je presne tak, ako má byť.

Tých, čo ho už videli, rozdelil do dvoch skupín: v jednej sú tí, ktorí ho považujú za nepodarok, v druhej tí, podľa ktorých je proste osobitý. No a pre niektorých ma stromček dokonca svoj vlastný charakter. To, či je nutné, aby mal vlastnú osobnosť aj vianočný stromček, už ale necháme na teba.

Posted by Nekŕmte nás odpadom on Wednesday, December 7, 2022

Rozdelil ľudí na dva tábory

Stromček, o ktorom hovoríme, by v súťaži o najkrajší vianočný strom zrejme nezabodoval. Jediná cena, o ktorú by snáď mohol zabojovať, by bola za cena odvahu. No práve jeho nedokonalosť niektorým ľuďom imponuje. Pozitívne názory na sociálnych sieťach nie sú totiž ani náhodou ojedinelé.

„Ten strom má charakter,“ napísala napríklad Zuzana. Iný ho vtipne prirovnali k jednému z módnych účesov, či poznamenali, že stromček by pekne vynikol v rohu. Akýkoľvek názor na vec je však vždy len o uhle pohľadu, no a o zrejme najosobitejšom vianočnom stromčeku v Bratislave to platí dvojnásobne.

Aktualizované: Stromček by podľa informácií na sociálnych sieťach mal byť už dole. Čo myslíš, mali ho nechať? 


Chceš byť nonstop v obraze?

 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame