Aj ty si nechávaš nákupy na poslednú chvíľu? Pozor, objednávky sa množia a toto sa ti nemusí podariť kúpiť

Pozor, objednávky sa množia a toto sa ti nemusí podariť kúpiť

Pozor, objednávky sa množia a toto sa ti nemusí podariť kúpiť. (Zdroj: Unsplash.com/ Jonathan Borba)

#Čochvíľa začneme pomaly otvárať okienka na našich advetných kalendároch a ani sa nenazdáme, a budú tu Vianoce. Nie každému sa však podarí zohnať všetko, čo by si prial. Obzvlášť, ak sa nepoponáhľa. Niektoré veci si už totiž pomaly nebudeš môcť objednať.

Ak aj ty patríš medzi ľudí, ktorí si radi nechávajú veci na poslednú chvíľu, mal by si upriamiť pozornosť. Niektoré veci už do Vianoc zohnať nemusíš. Na internete uverejňuje stále viac ľudí informácie o tom, že už objednávky neberú.

Pokiaľ ešte nemáš napríklad taký adventný veniec, niektoré kreatívne žienky ti ho už nespravia. Na sociálnej sieti Katkine tvorenie informujú napríklad o tom, že objednávky na krásne ozdoby na stôl už neberú, „Na adventné svietniky už objednávky neberiem,“ napísala na sociálnej sieti.

Zohnať nemusíš už ani vianočné medovníčky. „Vianočné medovníčky. Iba ukážka, lebo tento rok už objednávky neberiem…je mi ľúto. Času málo a iba dve ruky,“ napísala cukrárka na sociálnej sieti Torty a medovníčky. Zohnať pritom už nemusíte ani koláče. Cukrári na sociálnych sieťach upozorňujú na to, že už nestíhajú piecť a tak ďalších zákazníkov žiaľ nemôžu prijať.

Vianočné medovníčky.
Vianočné medovníčky. (Zdroj: Unsplash.com/Ignacio R)

„Objednávky na Vianoce už neberiem. Moja kapacita sa veľmi rýchlo zaplnila. Všetkým vám ďakujem,“ upozorňuje jedna z cukrárok na sociálnej sieti. To však nie je jediné, čo sa už nebude dať zohnať. Objednať si už nebudete môcť ani mnoho ručne vyrobených vecí ako napríklad maľované kabelky, závesy alebo sviečky. Aj domáce žienky už majú totiiž plné kapacity.

Zdroj: hashtag.sk, facebook/Marek Hattas - primátor Nitry
Odporúčame