Valentínsky HOROSKOP ti prezradí viac nielen o láske: Ktoré znamenie túži po telenovele a komu chýba voňavá polovička?

muž žena láska valentín zima objatie bozk

Ako prajú hviezdy zaľúbeným? (Unsplash.com/freestocks)

#Február sa už tradične spája mnohým s obdobím lásky a dňom svätého Valentína, z ktorého sa stala mimoriadne gýčová a komerčná udalosť. Aj keď je to tak, základ tohto dňa tkvie vo vzťahoch. V horoskope na nasledujúci mesiac sme sa pozreli práve na ne a na lásku ako takú.

Vodnár (20. január – 18. február)

Aj keď si vodné znamenie, s vodou sa príliš nekamarátiš a to rozhodne cítiť. Sorry bro, niekto ti to už musel povedať. Tvoj partner by mal byť preto pravý opak teba, pretože protiklady sa priťahujú.

Ryby (19. február – 20. marec)

Vždy si chcel nájsť veľkú lásku, ktorá by sa podobala na nekonečný príbeh. Je možné, že sa ti to aj raz podarí. Úplne postačí, ak bude mať tvoja polovička exotické meno. Najvyšší čas hľadať na Slovensku nejakú Šeherezádu, Onura, Esmeraldu alebo Diega. Držíme ti palce!

Baran (21. marec – 20. apríl)

Nič netrvá večne, pri tebe to však neplatí. Stále si myšlienkami pri svojej detskej láske a potajomky ju stalkuješ na sociálnych sieťach. Skús sa viac sústrediť na budúcnosť, veď okolo teba sa pohybuje toľko krásnych ľudí!

Na niekoľko hodín prestali fungovať sociálne siete.
Niektoré znamenie by si malo rozhodne odinštalovať sociálne siete (Zdroj: Unsplash.com/Brett Jordan)

Býk (21. apríl – 20. máj)

Valentína z duše neznášaš. Všetko sa však zmení v úvode mesiaca, kedy natrafíš na očarujúcu bytosť ako z iného sveta a tvoje srdce zahorí neskonalou túžbou. Prezradíme ti, že táto osoba sa rada oblieka do netradičných kostýmov. Už sme ti predsa povedali, že je z iného sveta, že?

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Tvoj partner by sa mal pri tebe obrniť neuveriteľnou trpezlivosťou a nadhľadom. Vieme, že nepatríš práve k tým šikovným, avšak tiež o tebe vieme, že vieš pokaziť aj gumený vibrátor a to sa teda naozaj nepodarí každému. Akoby to nebolo málo, si veľmi podozrievavá osoba a najviac sa preto k tebe hodí príslušník istého zboru, alebo aspoň detektív, ktorý ti nedá dôvod na žiarlivostné scény.

Rak (22. jún – 22. júl)

Večne máš hlavu v oblakoch a snívaš o dokonalom princovi alebo princeznej, za každou situáciou vidíš hneď dôvod na svadbu a nekonečnú lásku. Rozhodne takéhoto partnera stretneš, aj keď ťa zbalí na otrepanú frázu. Nepadol taký anjel ako ty náhodou z neba? Nuž, asi padol a poriadne tvrdo. Čím skôr by si sa mal prebudiť a držať sa nohami na zemi, milý rak. Život sa odohráva dnes a nie v minulosti ani vo vysnívanej budúcnosti.

svadba
Hneď za všetkým vidíš svadbu (Zdroj: unsplash.com/Luis Tosta)

Lev (23. júl – 22. august)

Lev je vášnivý, dominantný a za všetko sa uráža. Do pozornosti dáva najmä sám seba. Osláv Valentína doma, pozorovaním toho, čo máš najradšej. Samého seba v zrkadle, to ti ide najlepšie!

Panna (23. august – 22. september)

Si pokojná osoba, ktorá sa vyznačuje láskou k prírode a presne to aj očakávaš od svojho partnera, pričom toho pravého si rozhodne ešte nenašla/nenašiel. Všetko sa zmení až v druhej polovici roka. Zadané panny by sa mali čím skôr rozísť, aby vytvorili priestor pre nové vzťahy. Odporúčame ti, aby si išiel do záhradkárstva, tam milovníka prírody určite stretneš.

Váhy (23. september – 22. október)

Si pravá váhavá váha, ktorá nevie, čo skôr. Zatiaľ čo máš na ruke pomerne zaujímavú osobu, stále váhaš, či je to to, čo chceš. Na Valentína sa rozhodneš zavolať rovno dve tvoje potenciálne lásky a skončí to najerotickejším zážitkom tvojho života. Úff, môžeme ti asi len závidieť.

Vzhľad modelky využili na to, aby vytvorili sexuálnu bábiku
Niekto si to tu poriadne užije! (Zdroj: Unsplash.com/Alexander Krivitskiy)

Škorpión (23. október – 21. november)

Tvoja polovička je decko. Za všetko sa odúva, plače, chce aj modré z neba a nikdy jej nie je nič dobré. Ideálny partner pre teba by mal byť presný opak. Vyzretý, rozhodný a schopný udržať ťa nakrátko. To však vyžaduje nemalé skúsenosti. Začni preto hľadať medzi rovesníkmi tvojej babky.

Strelec (22. november – 21. december)

Neočakávaš veľa, pretože vieš, že tvoj vzhľad a povaha ti to nedovoľujú. Najradšej by si chcel modelku alebo účastníka nejakej pikantnej reality šou, avšak to je nemožné. Valentína stráviš s nafukovacou bábikou, ktorá ťa rozhodne súdiť nebude.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Zdá sa, že si posledné dni, týždne, mesiace a roky mimoriadne poslúchal. Tohtoročný Valentín bude plný romantiky, lásky a scén ako vystrihnutých z filmu nielen pre dospelých. Zadaní kozorožci zažijú pekné prekvapenie od svojho partnera a tí nezadaní presne na Valentína spoznajú osobu, ktorá zmení celý ich život.


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame