Sviatok zamilovaných je za rohom a ty zháňaš na poslednú chvíľu darček? Máme pre teba niekoľko tipov!

valentínske darčeky

Prinášame ti tipy na darčeky, ktorým sa poteší aj tvoja polovička! (Zdroj: Unsplash)

#Valentín sa nezadržateľne blíži a ty stále nemáš darček pre svoju polovičku? Síce na poslednú chvíľu, no s našimi tipmi to dáš! Mackovia a čokolády sú out, nájdi niečo originálnejšie, pozri si nášho darčekového sprievodcu.

Romantická večera

V dnešných dňoch síce ťažko pozveš svoju lásku na večeru do peknej reštaurácie, možno ju však poteší omnoho viac, keď pre vás navaríš ty. Nekamarátiš sa s varením? Skús aspoň jednoduché špagety, nazri do kuchárskej knihy, alebo stav na donášku jedla. Ako sa hovorí, účel svätí prostriedky a takéto prekvapenie poteší každého, odhliadnuc od toho, ako vzniklo. Nezabudni na dezert, láska ide cez žalúdok a sladká dobrota na zavŕšenie večera bude čerešničkou tvojho snaženia.

Spoločný zážitok

Skúste spolu skúsiť niečo nové. Aj mnohé rady o tom, ako mať šťastný vzťah znejú, aby spolu ľudia skúšali nové veci. Nič dvoch nezblíži tak, ako poriadna dávka adrenalínu. Samozrejme, to nie je uplne pre každého, mysli preto na to, čo by sa partnerovi mohlo pozdávať najviac. Možností je naozaj mnoho a stačí si iba vybrať. Let balónom, bungee jumping, spoločná stanovačka a veľa ďalších. Tento zážitok môžeš naplánovať napríklad na leto, kedy sa situácia snáď zlepší. Alebo, minimálne na dobu, kedy sa zmiernia opatrenia a vy budete môcť vybehnúť na výlet.

Pobyt

Situácia je neistá a vieme, že sa to s pravidlami pobytov neustále mení. Netreba však zúfať. Nekupuj pobyt na presný termín, kúp iba kupón, ktorý si uplatníš, keď sa bude dať. Všetci sme dúfali, že to bude priamo cez valentínsky víkend, ale momentálne sa situácia mení veľmi rýchlo. Najlepšie je vybrať si pobyt na Slovensku. Je to istejšie a pomôžeš cestovnému ruchu, ktorý to nemá v tejto dobe ľahké. Máme tu veľa krásnych miest, ktoré stoja za návštevu. Napríklad Orava, Tatry, Slovenský raj, Banská Štiavnica, Košice.

Spomienky

Priprav pre partnera/parnerku prezentáciu vašich fotiek. Pridaj aj tie z mobilu a prichystaj si aj nejaké vtipné videá zo spoločných zážitkov, Tento darček nestojí nič, len tvoj čas. Výsledok rozhodne bude stáť za to. Určite partnera nie len poteší, ale aj dojme. Ak máš odložené niečo z dovolenky, pripomeňte si to. Vytiahni napríklad starý lístok zo ZOO, ktorú ste spolu navštívili alebo z koncertu. Radosť bude zaručená a na chvíľku sa presuniete späť do minulosti.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Xanty (@xanty.books)

Niečo, pri čom si na teba spomenie

Valentín je sviatok lásky. Preto je čas dať ju najavo. Mali by sme si ju vyjadrovať pravidelne, ale tentokrát by to malo byť niečo výnimočné. Čo tak predmet, pri pohľade na ktorý si hneď spomenie na teba? Úplne najľahším (a najlacnejším) riešením je fotorámik. Vyrobiť môžeš dať aj kľúčenku na mieru. Krásnu prácu má slovenská značka Ručičkovo. Čoraz viac populárne sú aj obrazy, kde je okrem vašej fotky aj unikátny kód na pieseň alebo playlist na Spotify. Vyber tam vašu obľúbenú alebo vytvor unikátny playlist.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ručičkovo (@rucickovo)

Pre milovníkov hviezd

Môžeš darovať hviezdu, a to naozajstnú! Zniesol by si pre svoju lásku aj modré z neba? Tak jej kúsok oblohy naozaj daruj. Na internete existujú stránky, ktoré predaj hviezd ponúkajú a prekvapivo to nie je až tak drahé. Dostaneš k nej certifikát, kde budú presné súradnice. Večer ju na oblohe môžete skúsiť nájsť. Taktiež sa dá vytvoriť obraz hviezdnej oblohy napríklad z dňa vášho prvého bozku.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Star Map | Hvězdná mapa (@starsmapia)

Spoločné chvíle

Možno to bude znieť ako klišé, ale najviac sa vždy potešíme, keď nám niekto venuje svoj čas. Priprav pre vás oboch pekný spoločný večer. Pri pukancoch a víne si môžete pozrieť film alebo si dať vo dvojici voňavú vaňu. Niekedy je v jednoduchosti krása a blízkeho človeka poteší najmä pozornosť, ktorú dostane. Vy sa poznáte navzájom najlepšie, preto sám vieš, čo tvojej polovičke vyčarí úsmev na tvári.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame