Posledný týždeň UniCup League je za nami: Poznáme mená výherných tímov!

Poznáme výhercov UniCUp League (Zdroj: L'ancraft)

#Posledný týždeň šiestej sezóny nás čakalo vyvrcholenie v UniCup Prestige League of Legends a taktiež sme spoznali najlepší československý univerzitný CS:GO tím.

Trojicu výhercov UniCupu sme spoznali v minulom týždni a na rad tak ostala posledná zo štvorice líg. Najlepšiu trojicu v UniCup Prestige League of Legends tvorili tímy UNIZA, UCM a UKF.

Práve študenti z Nitry, UKF E-sports, zavŕšili úspešný priebeh sezóny, kedy si vo finále poradili s trnavskými UCM TEDI Bears. Tretie miesto obsadil tím UNIZA Herolds.

Okrem toho sme sa pozreli na najlepšie univerzitné CS:GO, ktoré na domácej scéne máme. Dva najlepšie tímy z UniCupu a Esport ligy sa postavili do československého superfinále, v ktorom napokon podobne ako v UniCup Prestige dominoval tím UCM TEDI Bears Indigo.

Ten si najskôr poradil s českým súperom UJEP eSport v semifinálovom zápase a následne ho vo finále čakal tím Esport UPJŠ. Rematch finálového boja z UniCupu tak mal jednoznačného favorita a o to jednoznačnejší bol aj jeho samotný priebeh.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: Tlačová správa/Lancraft
Odporúčame