Výsledky UniCup League: Ako dopadol finálový týždeň univerzitných zápasov?

UniCup League: Ako dopadol finálový týždeň?

UniCup League: Ako dopadol finálový týždeň? (Zdroj: Tlačová správa)

#A je to tu! Finanálový týždeň univerzitných zápasov máme za sebou a my ti prináďem ich veľké zhrnutie. Ako sa darilo tímom a kto zabojuje o veľkú výhru? Povieme ti, bolo to priadne napínavé.

UniCup Prestige League

League of Legends

Víkend v univerzitnom League of Legends nám začal finálovým súbojom v spodnej časti pavúka, v ktorom sa tímy Esport TUKE a EUBA Esport.

Už od samotného začiatku sme mohli vidieť, že zápas týchto dvoch tímov bude veľmi vyrovnaný. Toto tempo a nepriaznivý stav 0:1 však napokon hráči Esport TUKE obrátili a stali sa druhým grandfinalistom.

Grandfinále však bolo už o niečom úplne inom. Tím Esport STUBA z bratislavskej STU sa po jednoznačnej sérii stal víťazom UniCup Prestige League.

League of Legends
League of Legends (Zdroj: Tlačová správa)

Counter-Strike: Global Offensive

Podobne ako v League of Legends, tak aj v CS:GO nám týždeň začal zápasom, v ktorom sa bojovalo o miestenku do grandfinále. Predstavili sa v ňom UCM TEDI Bears a Esport UPJŠ.

UCM TEDI Bears sa podarilo vyhrať prvú mapu, no na samotné víťazstvo to nestačilo. V druhej a tretej mape boli úspešnejší hráči Esport UPJŠ, ktorý sa po víťazstve 1:2 mohli tešiť na grandfinále.

Tam však natrafili na rozbehnutý tím Comenius esport, ktorý im vo finále nedal šancu a hráči Univerzity Komenského sa tak stal víťazmi UniCup Prestige League.

Counter-Strike: Global Offensive
Counter-Strike: Global Offensive. (Zdroj: Tlačová správa)

UniCup Classic League

Predchádzajúci víkend priniesol víťazov druhej divízie, teda UniCup Classic League. Súťažilo sa opäť v hrách League of Legends a CS:GO.

League of Legends

Stream odštartoval súbojom o tretie miesto medzi tímami ESTUBA Bullyverse a UCM TEDI Bears Kappa. Výhra 2:0 šla napokon v prospech STU.

Vo finále si však druhý tím STU, ESTUBA Fractal, napravil chuť, keď si taktiež výsledkom 2:0 poradil so žilinským UNIZA Herolds a stal sa tak celkovým víťazom UniCup Classic League.

League of Legends
League of Legends. (Zdroj: Tlačová správa)
Counter-Strike: Global Offensive

V CS:GO sa v boji o bronzovú priečku predstavili tímy ESTUBA Team ONE a UCM TEDI Bears Echo. Aj v tomto prípade putovalo víťazstvo na stranu UCM.

Finálový boj UniCup Classic League víťazne ovládol ESTUBA Wolfs, ktorý po dvoch vyrovnaných mapách porazil hráčov UCM TEDI Bears Bravo.

Counter-Strike: Global Offensive.
Counter-Strike: Global Offensive. Zdroj: Tlačová správa
Zdroj: hashtag.sk, Tlačová správa
Odporúčame