Mala našliapnuté na úspešnú kariéru: Hviezda nového filmu náhle zomrela

Zomrela hviezda nového filmu.

Zomrela hviezda nového filmu. (Zdroj: Unsplash.com)

#Charlbi Dean bola 32-ročná herečka, ktorá zažiarila v novom úspešnom filme Trojuholník smútku. Mladá herečka tak mala našliapnuté na skutočne úspešnú kariéru. Pred pár dňami však, žiaľ, zomrela.

Charlbi Dean, ktorá pochádza z Južnej Afriky, sa prvý krát pred kamerami ukázala v roku 2010, kedy si zahrala v juhoafrickej komédii Spud. Nešlo však o jej poslednú úlohu. Podľa česko-slovenskej filmovej databázy si zahrala aj vo filmoch, Rallye smrti 3, Spud 2, The Other alebo An Interview with God.

Jej najväčšou úlohou však bola nedávna úloha v prestížnom filme Trojuholník smútku, ktorému sa podarilo tento rok vybojovať Zlatú palmu v Cannes. Charlbi tak mala našliapnuté na skutočne veľkú kariéru.

Nedávno však svet šokovala obzvlášť smutná správa. Mladá, len 32 ročná herečka, totiž podľa portálu deadline.com v pondelok 29. 8. 2022 náhle zomrela na nečakanú chorobu. Podľa česko-slovenskej filmovej databázy herečka dostala zápal pľúc spojený s ťažkou sepsou. Skončila tak v starostlivosti doktorov v nemocnici v New Yorku, ktorým už sa však nepodarilo Dean zachrániť.“


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk, deadline.com, csfd.sk
Odporúčame