VIDEO: Veľkolepý návrat kráľa: Jon Jones potvrdil, prečo je najlepším bojovníkom v histórii

Jon Jones (Zdroj: TW, SDUT)

#V noci zo soboty na nedeľu v americkom Las Vegas prebehol turnaj UFC 285, ktorého hlavným zápasom bola bitka o titul v ťažkej váhe medzi Jonom Jonesom a Cirylom Ganem. Američan Jones sa vracal do najlepšej MMA organizácie sveta po dlhšom čase, ako to dopadlo?

Jon Jones nenechal nič na náhodu

Celá komunita zmiešaných bojových umení bola zvedavá, v akej forme sa niekdajší šampión UFC v Las Vegas predstaví. Jon Jones predviedol TOP výkon vo vynikajúcej forme. Ciryl Gane robil, čo mohol, ale na legendu s prezývkou „The Bones“ jednoducho nestačil. Hlavný zápas večera veľkolepého turnaja UFC 285 skončil už v prvom kole, po tom, čo Američan zvíťazil nad Francúzom po submisii. Nižšie si môžete pozrieť zostrih tohto merania síl.

Jon Jones je definitívne späť a môže si opäť hovoriť šampión ťažkej váhy. Momentálne v tejto divízii v UFC nie je meno, ktoré by ho reálne mohlo ohroziť, keďže obávaný Francis Ngannou v úvode roka organizáciu opustil po nezhodách kvôli novej zmluve. V tejto chvíli nie je jasné, čo si UFC pre Jona pripraví najbližšie, ale istotou môže byť, že to bude prvotriedna športová šou.

Zdroj: hashtag.sk, UFC
Odporúčame