V rozprávkovom Barbie dome v Malibu sa teraz môžeš ubytovať aj ty: Airbnb otvára brány Kenovho sídla

V DreamHouse sa čoskoro môžeš ubytovať aj ty (Zdroj: Instagram/publicfr)

#Film Barbie príde do kín až 21. júla, no už svojou detailnosťou stihol vyvolať davový ošiaľ. Ovplyvňuje módne a hudobné trendy, ľudia opäť vo veľkom kupujú ikonické bábiky a internet zaplavujú statusy o tom, ako by v Barbie dome najradšej aj žili. Teraz je to skutočne možné! Spoločnosť Airbnb ponúka ubytovanie v rozprávkovom Kenovom dome.

Teraz je na rade Ken

Hosťovania v Barbie’s Malibu DreamHouse sa tento rok „ujal“ Ken, ktorý tu 21. a 22. júla 2023 ubytuje dvoch ľudí. Prímorské sídlo prešlo výraznou rekonštrukciou a boli doň zahrnuté Kenove charakteristické prvky, ako je, gitara, grill, posilňovňa či veľká sála na korčuľovanie, aby sa do domu vnieslo aspoň trochu Kenergy.

V DreamHouse budeš môcť nahliadnuť aj do Kenovho šatníka (Zdroj: Instagram/publicfr)

Obrovské sídlo s nemeniacou sa ružovou farbou ponúka skvelý panoramatický výhľad, na čo podľa Airbnb upozornil samotný hostiteľ: „Ružové sídlo hračiek v životnej veľkosti“ sa nachádza nad plážou a môže sa pochváliť „panoramatickým výhľadom“. 

Skalní fanúšikovia budú môcť požiadať o rezerváciu 17. júla po 19.00 hodine. Pôjde len o jednu noc z 21. júla na 22. júla, pričom tu v samostatných pobytoch budú ubytovaní až dvaja hostia. Cesta na Malibu a späť domov je už v réžii vybraných hostí a nezabezpečuje ju Airbnb. Najlepšou správou ale je, že oba pobyty budú úplne zadarmo!

Jedinečné vybavenie a darčeky

Dom v Malibu má kovbojské vybavenie, vonkajší diskotékový tanečný parket, obrovský bazén s nekonečným okrajom a šatník plný Kenovho oblečenia. Vybraní záujemcovia domov neodídu len s neopakovateľným zážitkom, ale budú si môcť odniesť aj žlté a ružové korčule a Kenovu surfovaciu dosku  Impala.

Ružová farba nesmie chýbať ani pri bazéne (Zdroj: Instagram/publicfr)

Ružové promo filmu Barbie

Celý projekt DreamHouse je súčasťou propagačného úsilia okolo amerického komediálneho filmu Barbie, ktorý režíruje Greta Gerwig a v hlavných úlohách v ňom zažiari Margot Robbie (ako Barbie) a Ryan Gosling (v úlohe Kena). 

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Horúci trend tohto roku: Inšpiruj sa ikonickou bábikou, Barbiecore dressing ťa pohltí!

Pri zhotovovaní dokonalých kulís sa využilo toľko ružovej farby, že to viedlo k jej celosvetovému nedostatku a chýbať rozhodne nebude ani v Kenovom sídle. Môžeš sa o tom presvedčiť sám, stačí skúsiť šťastie a zaregistrovať sa na stránke Airbnb.

V DreamHouse sa čoskoro môžeš ubytovať aj ty (Zdroj: Instagram/publicfr)

 

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk cnn.com airbnb.com
Odporúčame