Poznáme náhradný termín zápasu Mikea Tysona s Jakeom Paulom: Kedy sa uskutoční?

Mike Tyson

Očakávaný zápas má nový termín (Zdroj: Instagram.com/jakepaul)

#Zápas medzi bývalým majstrom sveta v boxe Mikeom Tysonom a populárnym YouTuberom Jakeom Paulom bol presunutý na neskorší dátum kvôli zdravotným problémom. Pôvodne plánovaný termín zápasu sa neuskutoční v pôvodný termín kvôli Tysonovým zdravotným komplikáciám v súvislosti s vredmi. Kedy bude náhradný termín?

Najočakávanejší zápas roka

Mike Tyson, známy ako „Iron Mike,“ sa mal vrátiť do ringu po niekoľkých rokoch a fanúšikovia očakávali jeho návrat s veľkým nadšením. Jake Paul, ktorý sa stal známym svojimi videami, kontroverznými výzvami a takisto aj úspechmi v boxe, vidí zápas ako ďalšiu príležitosť dokázať svoje schopnosti proti legendárnemu boxerovi.

Fanúšikovia po celom svete sledujú vývoj situácie a tešia sa na tento unikátny stret dvoch generácií. Zápas medzi Tysonom a Paulom sľubuje byť jedným z najzaujímavejších športových udalostí roka, pričom prináša veľké očakávania a aj naozaj nemalé napätie medzi fanúšikmi boxu.

Kedy bude nový dátum?

Presunutie zápasu umožní obom bojovníkom viac času na prípravu a doladenie detailov, aby sa zabezpečila maximálna kvalita a bezpečnosť v rámci zdravia. Organizátori zápasu v posledných dňoch pracovali na novom termíne, pričom sme sa to aj my už konečne dozvedeli!

Namiesto pôvodne plánovaného 20. júla sa tohto zápasu dočkáme 15. novembra. Zároveň budeme určite veľmi dúfať, že z tohto súboja nebude cítiť peniaze, ale najmä poriadnu show, na ktorú sa všetci tešíme!

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame