Ich rajónom je fitko a cieľom sú bežní cvičiaci: Toto sú typy ľudí, ktorých stretneš jedine na tréningu

Typy ľudí na tréningu.

Typy ľudí na tréningu od Naked Bananas zaručene dostanú aj teba (Zdroj: youtube.com/ Naked Bananas)

#Opatrenia sa postupne začínajú uvoľňovať a všetci, ktorí pracujú na svojej postave, dúfajú v opätovné otvorenie fitness centier. Vďaka najnovšiemu videu od Naked Bananas si zaspomínaš na časy, keď sme chodili na tréningy bez obmedzení. Ak totiž chodíš cvičiť, dobre tieto situácie poznáš.

Na každom tréningu je totiž minimálne jeden pravidelný návštevník, ktorý je hlučnejší, než by sa patrilo a pri každej možnej príležitosti musí ukázať, že do svojho výkonu investuje maximum energie. Vtipné situácie vznikajú aj vďaka nováčikom, ktorí na tréning prichádzajú s nereálnymi očakávaniami a minimom skúseností. Vtedy je najpodstatnejšia trpezlivosť.

Poriadne však vedia na nervy zabrnkať aj iné typy cvičencov, napríklad ten, ktorý každého poúča. Áno, aj trénerov a ostatných, ktorí majú omnoho vyššie vzdelanie, ako on. Keď však dôjde na lámanie chleba, často to skončí veľmi neslávne. Viac typov ľudí, ktorých stretneš na tréningu, nájdeš vo videu, ktoré za niekoľko hodín po zverejnení získalo desiatky tisíc videní.

Stretával si niekoho takého vo fitku aj ty?

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com/ Naked Bananas
Odporúčame