Túžiš po mužnej postave či lepšom výkone? Nakopni svoj testosterón aj ty

Uber Nutrition.

Zdroj: Uber Nutrition.

#Možno to poznáš aj ty. Vo svojom okolí vidíš svalnatých a mužne pôsobiacich chlapov stále plných energie – a rozmýšľaš, ako sa stať jedným z nich. Poradíme ti, čo môžeš spraviť, aby si sa k nim pridal.

Problém môže byť v hormónoch

Uvažoval si niekedy nad tým, aké hladiny testosterónu sú v tvojom tele? Označuje sa ako hormón mužnosti a vplýva na rozvoj druhotných mužských znakov. Do významnej miery ovplyvňuje stavbu tela. Pozitívne pôsobí aj na metabolizmus a zvyšuje syntézu bielkovín v kostiach a vo svaloch. Povedané ľudskou rečou, urýchľuje nárast svalovej hmoty na miestach, ktoré sú pre muža dôležité, a pomáha tak rozvíjať dokonalú postavu. Možno ho máš jednoducho nedostatok, čo je tvojou nevýhodou.

Aj pre teba existuje riešenie

Testosterón sa v tele vytvára automaticky, pričom jeho produkcia s vekom klesá. U každého muža je však množstvo vylučovaného testosterónu iné. Preto niektorí chlapi vyzerajú mužnejšie ako iní. Existuje riešenie, ako množstvo testosterónu v tele zvýšiť – skús prípravok Testo24 od Uber Nutrition, ktorý je aktuálne najsilnejším legálne povoleným stimulantom testosterónu na trhu. Navyše nie je určený iba pre ľudí, ktorí chodia pravidelne cvičiť, ale pre každého muža, ktorý ho chce vo svojom tele výrazne zvýšiť.

Možno necvičíš správne

Ak si presvedčený o tom, že testosterónu máš dostatok, možno je chyba inde. Môžeš pokojne každý deň chodiť do fitka a tráviť v ňom hodiny času – ak cvičíš zle, postavu snov sa ti nepodarí vybudovať. Aby si nabral svaly, mal by si cvičiť s väčšími váhami, približne na úrovni 75 – 85 % svojho maxima. S takouto záťažou je ideálne robiť 3 – 4 série po 8 – 12 opakovaní. Máš radšej ľahšie činky a robíš 20 opakovaní? Táto chyba ťa s veľkou pravdepodobnosťou oberá o možnosť rastu svalov!

Kľúčom k úspechu je aj postupné zdvíhanie záťaže. Cvičíš už dva mesiace tie isté cviky, s tou istou váhou a rovnakým počtom opakovaní? V takom prípade nemôžeš očakávať, že tvoje svaly porastú. Aby sa zväčšovali, musíš ich poriadne zaťažiť a váhu postupne zvyšovať.

Konzumuješ jedlo bohaté na živiny?

Zameriame sa aj na tvoj bežný jedálniček. Často vynecháš raňajky, na obed si kúpiš nejaký fastfood a večeru vždy len tak rýchlo „zbúchaš“ zo surovín, ktoré nájdeš v skrini? Potom sa nemôžeš čudovať, že si často podráždený, unavený, nervózny a tvoje svaly nerastú či vyzerajú ochabnuto. Na to, aby tvoje telo fungovalo správne, musíš prijímať vyvážený pomer vitamínov, minerálov, bielkovín, sacharidov a mnohých ďalších látok.

Určite si dopraj dostatok zeleniny a ovocia. Možno ani sám neuveríš, ako pozitívne dokážu vitamíny a prírodné cukry vplývať na tvoju motiváciu a pocit šťastia. Nielen pri rysovaní mužnej postavy by v tvojom jedálničku nemal chýbať ani pravidelný prísun bielkovín. Ak to s budovaním svalovej hmoty myslíš naozaj vážne, za zváženie stoja aj špeciálne výživové doplnky posilňujúce rast svalov.

Testosterón zlepšuje aj sexuálny výkon

Testosterón prináša okrem rastu svalovej hmoty aj ďalšie benefity – budeš sa cítiť sebavedomejšie, zlepší sa tvoj sexuálny výkon a chuť víťaziť. Pozitívne vplýva aj na metabolizmus, takže budeš mať viac energie a vitality. Prípravok je vhodný ako pre mladých, tak aj pre starších mužov. Ak chceš posilniť svoju mužnosť, či už fyzickú, alebo duševnú, Testo24 rozhodne stojí za vyskúšanie. Neváhaj a presvedč sa o jeho účinkoch na vlastnej koži!

VIAC O TESTO24 OD UBER NUTRITION

Uber Nutrition.
Zdroj: Uber Nutrition

Sponzorovaný článok vytvorený v spolupráci s Uber Nutrition.

Zdroj: Hashtag.sk/Sponzorovaný obsah
Odporúčame