Obzeráš sa po novom účese? Jarné trendy sú plné zaujímavých kreácií, vyblázni sa u kaderníka!

Trendy prajú milovníkom kratších strihov, ale na svoje si príde každý (Zdroj: Freepik/freepik)

#Aj napriek tomu, že sme ešte len na začiatku, rok 2024 priniesol so sebou kopu skvelých beauty trendov. Horúcou novinkou v módnom svete sú trendy účesy pre jarnú sezónu, ktoré jednoducho musíš mať! Trendy prajú milovníkom kratších strihov, ale na svoje si príde každý. Či už si konzervatívnejší typ alebo sa nebojíš ani radikálnej zmeny…

Bob pre každú príležitosť

Tento strih ti je už určite známy. Mikádo je v kurze už niekoľko rokov a nebude tomu inak ani tento rok. Nápaditý, hravý a štýlový strih si získa srdcia mnohých hrdých majiteliek nového účesu. Nielenže dokáže opticky predĺžiť tvár a krk, ale dokážeš ho prispôsobiť každej udalosti. Môžeš ho nosiť elegantne vyžehlený, ale aj hravo navlnený. Úprava je jednoduchá a po pár minútach pred zrkadlom bude vyzerať ako by si práve odišla od kaderníka.

Ofinový comeback

Síce tu ofiny stále boli, ich podoby sa neustále menili. Tento rok padla voľba na ikonický štýl 70. rokov minulého storočia, ktorá zažíva svoj návrat na scénu. Je ideálnou alternatívou pre dlhovlásky, ktoré sa nechcú vzdať svojich roky pestovaných vlasov. Hodí sa každému – vynikne rovnako na rovných, tak aj na vlnitých vlasoch!

2000’s vibe

Po dlhšej odmlke sa na výslnie vracia strih zvaný pixie. Inšpirácie prezentujú viaceré alternatívy, no rok 2024 praje tej najobyčajnejšej klasike. Vyzerá super s ofinou, ale aj bez nej, s dlhšími pramienkami alebo v nejakej zaujímavej farebnej kombinácii. Ak chceš vyzerať trendy a nazbieraš dostatok odvahy, tak toto môže byť tá správna cesta na experimenty.

Objem je sexy!

Husté a objemné kadere nikdy nevyjdú z módy. Je jedno, či sú tvoje vlasy v bobe, po ramená alebo siahajú až k drieku… Každé vlasy si zaslúžia objem. Ak ti príroda nenadelila dostatočne husté vlasy, existujú šikovné triky ako to okabátiť – spýtaj sa kaderníčky na wolf cut alebo kitty cut. Tieto dva horúce trendy dodajú účesu štruktúru a sviežosť.

Romantické vlnky

Navlnené vlasy nie sú záležitosťou špeciálnych príležitostí. A ak to tak vnímaš, urob si špeciálny každý deň. Vsaď na voľné vlny alebo pravidelné prstence – záleží len od tvojich preferencií (a času, ktorý si ochotná obetovať hairstylingu). Dokonalé či strapaté vlnky pôsobia hravo, romanticky a žensky. Neboj sa účesom prejaviť, čo sa v tebe skrýva.

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame