Trendy v líčení na leto: Pozri si prehľad horúcich odtieňov

Tieto hity ťa chytia za srdce, a budeš túžiť po tom, aby si ich otestoval na vlastnej koži! (Zdroj: Freepik/milanmarkovic)

#Zbožňuješ líčenie, a vyžívaš sa v skúšaní nových trendov? Leto je priam na takéto experimenty ako stvorené! Nastav tvár tým najlepším z trendov, ktoré budeš toto leto vidieť nielen na festivaloch. Cool gradient, sladké pastely či retro neónovky? Tieto hity ťa chytia za srdce, a budeš túžiť po tom, aby si ich otestoval na vlastnej koži!

Daj zelenú pastelom!

Toto leto odlož paletky s nude tieňmi na spodok kozmetickej taštičky! Vytiahni z nej paletky, ktoré hýria farbami. Ak nijakú nevlastníš, zbehni do drogérie, kde za pár eur zoženieš pomerne kvalitné a použiteľné kúsky.

Pastelové farby na nás kričali z každej strany už na jar, preto je viac než očakávané ich uplatnenie aj v lete. Jedným z horúcich trendov je líčenie očí v týchto odtieňoch. Využitím jemných pastelov docieliš romantický look ale aj hravý vzhľad. Stačí, ak si vyberieš ten správny odtieň pre teba!

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Melina Martinez (@melina_m_makeup)

Neónky nie len na party

Ďalším z trendov sú neónové farby, ktoré sa po desaťročí vracajú späť v plnej sile už nejakú tú sezónu. Neprehliadnuteľná neónovo žltá, jedovatá zelená alebo barbiecore ružová? Neboj sa ich!

Pre uzemnenie a pozdvihnutie efektu môžeš tiene týchto farieb na viečku definovať čiernou očnou linkou.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Neda A.- Beauty/Lifestyle (@nedamaliqbeauty)

<script>

Nude nie je nuda!

Aj keď sme v úvode odkladali nude paletky, nemusí byť tomu tak. Ak sme ťa nepresvedčili ani jednou farebnou variáciou, pokojne siahni po protipóle farebnosti. Trend nahého líčenia je nesmrteľný a stále cool. Nenechaj sa zmiasť tým, že to bude rýchlovka. Tmavé béžové alebo svetlo hnedé líčenie si často vyžaduje najviac úsilia a času, aby pôsobilo dokonale.

Tieto farby tvoj pohľad zvýraznia, no pôsobia prirodzene. Ak nechceš nudnú matnú verziu, siahni po lesklých tieňoch, ktoré ti zaručia glowy skin. Pri výbere vhodného odtieňa mysli na svoj podtón pleti – ak ti nesedia ružové tiene, zvoľ hnedé alebo olivové, podľa typu tvojej pokožky.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Federica Barba mua (@federicabarba__makeup)

<script>

Tri krát hurá pre gradient

Tento efekt vytvoríš, ak skombinuješ dva a viac tieňov, pričom ten najtmavší si aplikuješ na vonkajšiu časť očného viečka. Ten najsvetlejší si aplikuješ do kútika oka.

Vytvoríš si tak plynulý prechod (je potrebné byť zručný v blendovaní, ale chce to len tréning) medzi dvoma farbami, a gradient je na svete! Zvoliť môžeš kontrastné farby, ale aj odtiene jednej farby, prípadne nude kombináciu.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🛼 Gavissi Beauty® (@gavissibeauty)

<script>

Ostré hrany

Posledný trend tohto leta sú ostro definované tiene. Pomocou linky si definuješ ich tvar, namaľuješ si okraje a vnútro len vyplníš tieňom. Je to jednoduché, no chce to tréning. Opäť môžeš siahnuť po zemitých farbách, ale tento trend vyzerá dobre aj v už spomínaných pasteloch!

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa LIPSTICKYS WORLD (@lipstickysworld_)

<script>

Sleduj nás aj na Instagrame 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame