Travis Scott posúva levely: Koncert k novému albumu odohrá pod pyramídami

Travis Scott

Travis Scott chystá špeciálny koncert (Zdroj: YouTube/Travis Scott)

#Netreba sa asi veľmi baviť o tom, že Travis Scott je v súčasnosti (a dlhodobo) jedným z najinovatívnejších a najvplyvnejších raperov na svetovej scéne. Jeho štýl tvorenia rapovej muziky a takét to jemu vlastné umelečno mu zaistili dlhodobú priazeň fanúšikov, čo sa dokazuje aj každým ďalším albumom. V tomto článku by sme sa teda radi pozreli na nejaké tie novinky ohľadom neho a jeho tvorby, tak ak si ready, môžeš rovno čítať ďalej!

Ako to je s jeho trestnými obvineniami?

Ešte v roku 2021 si Travisov festival Astroworld žiaľ vyžiadal 10 smrtí a stovky zranení. Po tejto katastrofálnej udalosti prebiehalo 19-mesačné vyšetrovanie, ktoré sa aktuálne uzatvorilo a jeho výsledkom je, že populárny raper Travis Scott nebol uznaný ako zodpovedný za túto obrovskú tragédiu. Aj napriek tomu, že je samozrejme tvárou samotného festivalu.

Nový album prichádza

Pomimo toho však za zmienku stojí aj to, že už veľmi čoskoro by sme sa od Travisa mali dočkať nového albumu s názvom Utopia. Do tohto projektu všetci fanúšikovia vkladajú obrovské nádeje, keďže podľa nejakých ukážok to vyzerá, že Travis je vo svojej životnej forme. Včera, teda konkrétne 9. júla zverejnil zároveň Travis info o plánovanom špeciálnom evente, ktorý sa uskutoční v rámci premiérovania tohto naozaj veľmi očakávaného projektu, pričom pôjde vlastne o Travisovu prvú sólo štúdiovku od výborného albumu Astroworld z roku 2018.

“Let’s keep the ride going; see you in Utopia…”

Táto plánovaná udalosť by sa mala niesť naozaj v nefalšovanej veľkoleposti, keďže pôjde o špeciálnu (a údajne nezabudnuteľnú) show priamo pod samotnými Pyramídami v Gíze! Táto show by sa mala odohrať už 28. júla, pričom ale paradoxne ešte stále nepadol oficiálny dátum vydania samotného albumu Utopia. Teoreticky by sme ale teda mohli očakávať práve niekde koniec tohto mesiaca…

Čo môžeme čakať?

Podľa doterajších leakov sa v rámci tohto albumu môžeme určite tešiť na Travisovu životnú formu. Každý z jeho albumov mal veľmi špecifickú a vždy odlišnú atmosféru, teda je na mieste predpokladať, že tomu inak nebude ani v prípade projektu Utopia. Album mal zároveň pôvodne výjsť von ešte v roku 2020… Teda toto zdržanie určite ku výslednej kvalite iba prispelo. Teda… Veríme v to a tešíme sa! O všetkých novinkách o tomto očakávanom albume ti určite dáme vedieť hneď medzi prvými!

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame