Na hrdinov novej hororovej komédie číha zlo: Slotherhouse sľubuje ojedinelý žánrový zážitok

Trailer k novému komediálnemu hororu Slotherhouse ti sľubuje bláznivú hororovú zábavu (Zdroj: Youtube/Gravitas Ventures)

#V hororoch si sa už mohol stretnúť s beštiami rôzneho druhu. Buď to boli nadprirodzené entity ako duchovia, alebo nešťastníci posadnutí démonom, či mimozemské monštrá s chápadlami. No v novom komediálnom horore Slotherhouse bude hlavné postavy ohrozovať zviera, ktoré si si v takejto filmovej úlohe ešte určite nepredstavil. Informuje o tom portál People.

Vraždiaci leňochod

Iste, aj v hororoch sa občas ako hlavný antagonista objaví agresívne zviera. No leňochod, ktorý je nielen najpomalším zvieraťom na svete, ale údajne aj dosť smrdí, to doteraz určite nebol. V stredu, 2. augusta, uzrel svetlo sveta oficiálny trailer k filmu Slotherhouse. Gravitas Ventures, nezávislá filmová spoločnosť, ti v traileri k svojmu novému filmu ukáže, že aj leňochod dokáže byť skutočne nebezpečný, a dokonca aj štýlový.

Celú zápletku filmu uvedie do pohybu rozhodnutie niekoľkých vysokoškolákov adoptovať si leňochoda. Hlavnou postavou je Emily (Lisa Ambalavanar), ktorá si toto zviera zadováži. Emily sa tiež chce stať prezidentkou sesterstva Sigma Lambda Theta, no a leňochod sa stane akýmsi maskotom sesterstva.

Nejedná sa však o bežného „usmievajúceho sa“ leňochoda, na ktorom si sa určite aj ty aspoň raz zasmial. Zviera menom Alpha sa síce tiež usmieva, no popritom odprevádza zo sveta jednotlivé členky spolku, a nakoniec sa stretne aj so svojou majiteľkou Emily. Podarí sa Emily zachrániť si život? Film by sa mal do kín dostať 30. augusta, no u nás ho zrejme v kinách tak skoro neuvidíš.

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk, people.com
Odporúčame