Sexi Hardin a rozkošná Tessa sú späť! Filmové pokračovanie fenoménu After bude poriadne horúce

Záber z filmu After: Sľub

Filmové pokračovanie fenoménu After bude poriadne horúce (Zdroj: Bontonfilm)

#Prvá časť After: Bozk mala v slovenských kinách podobný divácky úspech ako úvodný diel ságy Twilight. Ako sa bude dariť pokračovaniu s názvom After: Sľub, ktoré príde na veľké plátna začiatkom septembra? Filmový trailer sľubuje odvážnejší príbeh plný vášne, sexuálneho napätia aj milostných trojuholníkov. Nechajte sa rozpáliť…

Fan fiction, ktorú si svet zamiloval

Séria After sa zrodila na internete a pôvodne išlo o fan fiction príbehy, v ktorých vystupoval ako hlavný hrdina Harry Styles, spevák skupiny One Direction. Autorka Anna Todd ich zverejňovala na platforme Wattpad, kde si jej texty postupne získali miliardu prečítaní. Úspech, aký autorka nečakala ani v najtajnejších snoch, vyústil do vydania série kníh.

Harry Styles sa musel kvôli autorským právam premenovať na Hardina Scotta a z kníh sa stali bestsellery. Romány o búrlivom vzťahu slušného dievčaťa Tessy a „zlého chlapca“ Hardina si získali milióny fanúšikov na celom svete a následne, po ich sfilmovaní, aj milióny divákov.

Záber z filmu After: Sľub
Filmové pokračovanie fenoménu After bude poriadne horúce (Zdroj: Bontonfilm)

Osudová láska Tessy a Hardina prejde divokým vývojom i zradou a čaká ju naozajstná skúška ohňom. Po nečakanom odhalení už ich vzťah nebude nikdy taký ako predtým. After: Sľub sa začína hneď po Tessinom zistení, že Hardin si s ňou začal len na základe stávky. Tessa je zdrvená a zároveň Hardina nechce už nikdy v živote vidieť.

No napriek nešťastnej láske sa nemieni utápať v slzách. Silná vášeň a divoký vzťah ju zmenili – už nie je tou nevinnou študentkou. Dospela a stala sa z nej silnejšia, sebavedomejšia žena. V novom príbehu sa dostane na vysnívanú stáž a v novom zamestnaní upúta pozornosť sympatického kolegu.

Najväčšia chyba v živote

Hardin je na tom oveľa horšie. So stratou Tessy sa nevie vyrovnať. Uvedomuje si, že sa dopustil najväčšej chyby svojho života. Dokáže však prekonať tiene minulosti a vybojovať svoju lásku späť? Rozhodne to nebude to jednoduché. Tessin kolega Trevor by bol totiž pre ňu ideálny partner – inteligentný, zábavný, šarmantný a spoľahlivý.

S ním by jej srdce mohlo konečne nájsť pokoj. Je ale pokoj to, po čom Tessa skutočne túži? Nevyhrajú napokon elektrizujúce dotyky, nenásytné bozky a horúca túžba, ktorú dokáže vzbudiť iba nebezpečný Hardin Scott?

Záber z filmu After: Sľub
Filmové pokračovanie fenoménu After bude poriadne horúce (Zdroj: Bontonfilm)

Nové postavy a stará láska

Ústrednú hereckú dvojicu diváci poznajú už z prvého filmu After: Bozk. V novinke After: Sľub sa úlohy Hardina opäť zhostil charizmatický herec a model Hero Fiennes Tiffin, Tessu stvárnila sympatická austrálska herečka Josephine Langford. Novinkou je účasť Dylana Sprousea, jedného z populárnych bratov-dvojčiat Sprouseovcov, ktorý si „strihol“ rolu Hardinovho rivala a Tessinho nového nápadníka Trevora.

„Čo ma zaujalo na postave Trevora? V prvom rade to, že je neuveriteľne sexi,“ vtipkuje o svojom účinkoví vo filme After: Sľub Dylan Sprouse. „Trevor je postava, ktorú som nikdy predtým nehral, ​​a vo všeobecnosti rád beriem úlohy tohto typu. Také, ktoré sú pre mňa výzvou a nútia ma hrať niečo, čím vôbec nie som v reálnom živote,“ dodáva Dylan.

Záber z filmu After: Sľub
Filmové pokračovanie fenoménu After bude poriadne horúce (Zdroj: Bontonfilm)

Na scenári k filmu After: Sľub tentokrát pracovala priamo autorka knižných predlôh Anna Todd, čo fanúšikom sľubuje väčšiu vernosť knihám. Samotná Anna Todd skonštatovala, že filmové pokračovanie je v porovnaním s prvým dielom After: Bozkkvalitnejšie a zábavnejšie“. My ešte dodáme, že podľa traileru je rozhodne aj viac sexi. Máme sa teda na čo tešiť… Dokáže láska Tessy a Hardina prekonať minulosť? Príďte sa presvedčiť do svojho kina už 3. septembra 2020.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame